Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Інформаційний стенд >


>


Суб'єктам ЗЕД >


>


інформація для суб"єктів ЗЄД,перевізників,декларантів та інших зацікавленних осіб

інформація для суб"єктів ЗЄД,перевізників,декларантів та інших зацікавленних осіб

Печать E-mail
(0 голосов)
15.06.2012 р.

 

 

 

 

І нформац ія для суб єктів ЗЄД, перевізників, декларантів та інших зацікавлених осіб.

 

 

Згідно з п.1 Рішення Комісії Митного союзу від 09.12.2011 № 899 «Про введення обов’язкового попереднього інформування про товари, які ввозяться на митну територію Митного союзу автомобільним транспортом» з 17.06.2012 вводиться обов язкове попереднє інформування про товари, які ввозяться на митну територію Митного союзу автомобільним транспортом. Уповноважені економічні оператори, перевізники, митні представники або інші зацікавлені особи мають надавати інформацію стосовно товарів, які ввозяться автомобільним транспортом, не менш ніж за дві години до їх ввезення на територію Митного союзу.

 

Для виконання обов язків зацікавленими особами щодо надання попередньої інформації Федеральною митною службою Російської Федерації організовано портал електронного надання відомостей, який розміщено за адресою http :// edata . custams . ru / Pages / Default . aspx . Портал забезпечує можливість надання зацікавленими особами в електронній формі попередньої інформації про товари та транспортні засоби до перетину ними митного кордону Російської Федерації на базі WEB-технологій з використанням міжнародної асоціації мереж «Інтернет».

 

У випадку ненадання в установлений термін попередньої інформації про товари, які ввозяться на територію Митного союзу автомобільним транспортом, митними органами Російської Федерації будуть прийматися рішення стосовно повернення таких   товарів і транспортних засобів за межі території   Митного Союзу. Такі ситуації можуть привести до розсинхронізації роботи пунктів пропуску та накопиченню транспортних засобів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

« Інформаційне повідомлення   Лист Головного управління статистики в Луганській області від 05.04.12 № 13-49/7 "Щодо Класифікації видів економічної діяльності" »