Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Оперативні зведення >


>


Енергодослідне обладнання "не витримало" перевірки митників

Енергодослідне обладнання "не витримало" перевірки митників

Печать E-mail
(2 голосов)
27.04.2012 р.
      dsc03276.jpg 26 квітня близько 17.00 на м/п «Ізварине» був проведений поглиблений огляд автомобілю BMW-X5, яким з РФ в Україну прямував мешканець Тольятті Самарської області.
       Чоловік повертався з відрядження та їхав в Донецьку область відвідати родичів. Обравши смугу руху «зелений коридор» він заявив митному органу про відсутність в нього товарів та речей, обов’язкових до декларування.
    Але, в ході проведення поглибленого огляду в багажному відділенні автомобілю були виявлені прилади для енергодослідження з 7 найменувань, вартістю 99244,60 грн.
       Чоловік є співробітником фірми, яка спеціалізується на дослідженні показників енергоефективності будівель, визначає енергоефективність використання первинного палива, та обгрунтовану доцільність їх застосування. Дане обладнання він використовує в процесі роботи.
     Проте незнання митного законодавства чи небажання декларувати переміщуване обладнання призвело до його вилучення.
        За даним фактом складений протокол про порушення митних правил за ознаками статті 339 Митного Кодексу України.
       Товар «прилади для енергодослідження», вартістю понад 99 тис. грн., вилучено та передано на відповідальне зберіганя до митниці.
dsc03277.jpg dsc03278.jpg dsc03279.jpg
 
« Луганські митники затримали набір ножів, старовинні ікони та Біблію 19 сторіччя   Луганські митники знову затримали ікону »