Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Прес-релізи >


>


Денис Пудрик на прес-конференції познайомився з Луганськими мас-медіа+ВІДЕО

Денис Пудрик на прес-конференції познайомився з Луганськими мас-медіа+ВІДЕО

Печать E-mail
(5 голосов)
26.04.2012 р.
        dsc03252.jpg Сьогодні, 26 квітня, відбулась прес-конференція новопризначеного начальника Луганської митниці Дениса Пудрика, де він познайомився з Луганськими мас-медіа, які буквально засипали керівника шквалом запитань.
      Такий активний інтерес був викликаний відкритістю та доброзичливістю керманича митниці, який із захопленням відповів на всі поставлені питання.
         Різноманітність тем, що цікавили журналістів перетворили прес-конференцію та справжнє ток-шоу. Головного митника Луганщини питали про перспективи подальшого розвитку митниці у напрямку організаційної роботи, кадрової політики, методів боротьби з корупцією, співробітництва з суміжною державою, благоустрою та модернізації пунктів пропуску, ЄВРО-2012, декриміналізації контрабанди та навіть щодо виховної роботи у митниці та заробітної плати співробітників.
       Поступово відповідаючи на запитання журналістів, які проявили не аби-яку цікавість та активність, новопризначений начальник першочерговим завданням бачить наповнення державного бюджету. dsc03235.jpg
«Луганська митниця входить в число лідерів за кількістю перерахувань до державного бюджету України», - зазначив Денис Пудрик.
        Він додав, що не менш важливим завданням для відомства є боротьба з товарною контрабандою після прийняття нового Митного кодексу.
     Окремий інтерес визвав у журналістів стан підготовки та облаштування пунктів пропуску на державному кордоні напередодні чемпіонату з футболу ЄВРО-2012.
    «Я вважаю, що вкрай необхідно займатися питаннями благоустрою митниці, деякі пункти пропуску недостатньо впорядковані. Це питання знаходиться на постійному контролі у керівництва Держмитслужби. Перш за все необхідно впорядкувати два пункти пропуску «Ізварине» та «Довжанський», на які прийдуться пікові навантаження під час проведення ЄВРО-2012», - розповів Денис Пудрик.
      Крім цього, начальник митниці планує розвивати ідею спільного митного контролю, як це робиться на західному кордоні. Як пояснив керманич митниці, спільний контроль на пунктах пропуску має являти собою загальний пункт пропуску між двома країнами. Така практика вже використовується на західному кордоні та має добрі результати.
«Те ж можна зробити і з Росією. Так буде набагато простіше працювати», - підкреслив Денис Пудрик.
 
« Луганські митники зайняли призове ІІІ місце у чемпіонаті з міні-футболу   Луганські митники вшанували пам'ять загиблих на Чорнобильській АЕС »