Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Прес-релізи >


>


Луганські митники взяли участь в обговоренні питань культури прикордонного контролю в пунктах пропуску через державний кордон України

Луганські митники взяли участь в обговоренні питань культури прикордонного контролю в пунктах пропуску через державний кордон України

Печать E-mail
(1 голос)
30.03.2012 р.
     dsc_0088.jpg Луганські митники взяли участь у брифінгу, що відбувся 29 березня 2012 року на базі Луганського прикордонного загону за участю представників Луганської обласної державної адміністрації, Луганського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Луганськ», громадської організації «Союз-кордон» та представників ЗМІ.
      Зокрема обговорювались питання культури прикордонного контролю в пунктах пропуску через державний кордон України, створення позитивного іміджу українських служб, які працюють на кордоні, а також проблемні питания, що dsc_0082.jpg виникають при перетині громадянами державного кордону. Під час проведення заходу працювала телефонна «гаряча лінія».
      Учасники брифінгу відзначили основні пункти пропуску через державний кордон, в яких очікується прибуття значної кількості вболівальників на ЄВРО-2012, такі як «Довжанський» та «Ізварине» для автомобільного сполучення та «Червона Могила» для залізничного сполучення.
      З метою унеможливлення виникнення черг в цих пунктах пропуску через державний кордон передбачено відкриття додаткових смуг руху, залучення людських та технічних резервів для пропуску транспортних засобів, на яких слідують учасники та гості чемпіонату.
     dsc_0095.jpg Митники та прикордонники це обличчя держави. Кожен державний службовець повинен гідно представити Луганську область та Україну в цілому. З цією метою до посадових осіб, що здійснюють пропуск осіб безпосередньо в пунктах пропуску через державний кордон на шляхах міжнародного сполучення, висунуто ряд вимог щодо культури спілкування, зовнішнього вигляду, знання іноземних мов, перевірки документів та стану робочих місць.
     Тому, вже зараз, працівники, що несуть службу на митному кордоні, залучається до проведення підготовчих тренінгів, мовних та комп’ютерних курсів з метою dsc_0121.jpg відповідності вимогам сьогодення.
    Окрім цього, на період проведення «Євро-2012» в пунктах пропуску через державний кордон «Ізварине», «Должанський» та «Червона Могила» будуть функціонувати консультаційні пункти, які будуть надавати юридичну та інформаційну допомогу учасникам міжнародного руху. Біля пунктів пропуску через державний кордон  спільно з колегами з МВС будуть створені мікроцентри безпеки, які забезпечать підтримання громадського порядку та супроводження організованих груп вболівальників безпосередньо до місць проведення футбольних матчів.
       Учасники брифінгу запевнили, що будуть задіяні усі наявні резерви для безперешкодного та комфортного проходження вболівальниками ЄВРО-2012 усіх необхідних процедур при перетині митного кордону.
dsc_0115.jpg
 
« Результати митного контролю за принципом взаємності   Культурна спадщина залишилась в Україні »