Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Прес-релізи >


>


Луганські митники підвели підсумки роботи у 2011 році+ВІДЕО

Луганські митники підвели підсумки роботи у 2011 році+ВІДЕО

Печать E-mail
(3 голосов)
17.01.2012 р.
      02720.jpg 17 січня 2012 року в Луганській митниці відбулася розширена нарада по підведенню підсумків діяльності митниці у 2011 році за участю Директора департаменту, Члена Колегії Держмитслужби України А.Є.Гутника, керівників апарату Луганської Облдержадміністрації, правоохоронних органів, за присутності представників ЗМІ.
       Після наради А.Є.Гутник та начальник Луганської митниці С.М.Попазогло відповідали на питання журналістів в ході проведення прес-конференції.
      Анатолій Євгенійович визначив роботу Луганських митників доброю та зауважив, що митницею здійснено чималий стрибок у забезпеченні наповнення Державного бюджету у порівнянні з минулим роком. Адже майже в двічі збільшилися перерахування Луганської митниці у 2011 році відносно показників 2010 року. 02724.jpg
   Крім того, Директор департаменту відмітив, що Луганська митниця справилася з тими завданнями, які були поставлені Держмитслужбою України. Зауважив, що характерною її особливістю, як і інших митниць промислових регіонів, є орієнтація на сировину і експорт.
       Також Анатолій Гутник зазначив, що 2011 рік був етапним для українських митників.
      «Впроваджено та нормативно закріплено механізм розподілу суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності. Це означає, що підтвердження партнерських намірів митниці щодо добросовісних підприємців працює. Держмитслужбою виконано план по перерахуванню податків та зборів до держскарбниці на 120%. На сьогодні це добрий результат», - зауважив Анатолій Гутник.
          02727.jpg Сергій Попазогло відмітив, що серед факторів, що вплинули на бюджетні надходження Луганської митниці найбільш вагомими є  економічне зростання в Україні, яке розпочалося після глобальної фінансово-економічної кризи, суттєве скорочення обсягу пільгового товарообігу митниці та, відповідно, пільг при митному оформленні, а також удосконалення та підвищення ефективності митного контролю за базою оподаткування товарів.
     Зазначене дозволило досягти показника на рівні 2 млрд.  651,6 млн. гривень збільшивши минулорічні перерахування на  1 млрд. 165,8 млн. грн.
     «Сьогодні Луганська митниця може звітувати про виконання  прогнозних надходжень податків і зборів, доведених Державною митною 02730.jpg службою України на 2011 рік на рівні 110,2%. Перевищення склало 244,5 млн. грн.», - зазначив Сергій Попазогло.
     Він також наголосив, що впродовж 2011 року в середньому митниця щодня збагачувала державну скарбницю на 10,6 млн. грн., що у 1,8 рази перевищує відповідний показник минулого року.
        Луганська митниця  є  експортноорієнтованою.
       Обсяг експортно-імпортних постачань товарів складає - 4 млрд. 706,3 млн. USD, а кількість вантажів, які перетнули митний кордон у 2011 році збільшилася на 28%. Через митний кордон у порівнянні з минулим роком пропущено на 31% більше автомобілів, на 8% більше вагонів і на 10% більше громадян. Все це свідчить про активізацію зовнішньоекономічної діяльності та, як наслідок, економічного зростання в регіоні.
      02755.jpg Керманич митниці також розповів про позитивні тенденції у напрямку боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил. Так, протягом 2011 року Луганською митницею порушено 17 кримінальних справ, складано 947 протоколів про порушення митних правил. Вартість предметів правопорушень по кримінальним справам склала 6 млн. 744 тис. грн., по справах про порушення митних правил  - 98 млн. грн.
       Особливо цікавило представників мас-медіа питання готовності митної служби, зокрема Луганської митниці, до Євро-2012, на що Анатолій Гутник зазначив, що вся митна служба України приділяє величезну увагу підготовці до цього довгоочікуваного заходу. «На базі хмельницького центру перепідготовки створені курси вивчення англійської мови, ми періодично набираємо групу тих людей, які будуть задіяні в пунктах пропуску і хто 02771.jpg буде працювати з гостями Євро-2012. Для співробітників митної служби до Євро також оновимо форму», - розповів він.
       У свою чергу Сергій Попазогло запевнив, що Луганська митниця зможе забезпечити швидкий пропуск через кордон футбольних вболівальників, які приїжджатимуть на Євро-2012. «Ми очікуємо вболівальників з Російської Федерації, які будуть прямувати у Донецьк. Ми вже підготували напрямки руху, розподілили пункти пропуску та погодили це з російськими колегами. У пунктах пропуску вже встановили камери автоматичного зчитування номерів», - розповів Сергій Миколайович.
      В ході жвавого діалогу з пресою спікери максимально доступно та зрозуміло відповідали на питання кореспондентів. Митники запевнили, що взаємодія з пресою дуже важливий напрямок у роботі митної служби та виразили повну готовність до спілкування та плідної співпраці у подальшому.
 
 
 
 
 
« Розвиток Всесвітньої митної організації та відносин Україна – ВМО   Попередній документальний контроль в дії »