Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


Комплектуючі до комп'ютерної техніки переміщувались по підробним документам

Комплектуючі до комп'ютерної техніки переміщувались по підробним документам

Печать E-mail
(5 голосов)
15.12.2011 р.
       platy.jpg 14.12.2011 на м\п «Довжанський» співробітниками служби митної варти Луганської митниці був здійснений переогляд консалідованого  вантажу, що переміщувався транзитом з Європи до Азербайджану автомобілем «DAF» під керуванням громадянина Азербайджану.
        В результаті проведеного переогляду вантажу було встановлено невідповідність кількості товару даним, вказаним в товаро-супровідних документах. А саме, для проходження митного контролю водій надав документи, в яких зазначено, що товар «Материнські плати до комп’ютерної техніки» переміщується у кількості 320 штук, але фактично митниками було налічено 2400 одиниць зазначеного товару, загальною вартістю 710 080 грн.
        Крім того, при проведенні контрольних заходів на палетах з продукцією був виявлений інший пакет документів, в яких відображалась реальна картина щодо фактичної кількості переміщуваних товарів.
         Таким чином було скоєно дії, направлені на переміщення товарів з приховуванням від митного контролю та надання митному органу, у якості підстави для переміщення, неправдивих відомостей.
         За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 352 Митного Кодексу України.
         Товар «Материнські плати до комп’ютерної техніки», вартістю 710 080 грн., вилучено.
 
« Митники знову виявили факт ухилення від сплати податків   Припинено одразу дві спроби незаконного переміщення товарів народного споживання »