Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


«Гаманець» для переміщення валюти.

«Гаманець» для переміщення валюти.

Печать E-mail
(3 голосов)
16.10.2008 р.
       Як показує практика інспекторів пункту пропуску “Ізварине” Луганської митниці, не всім громадянам відоме функціональне призначення сидіння автомобілю. Так, 13 жовтня, під час проведення прикордонно-митного контролю автомобілю “Рено”, в салоні, під подушкою заднього сидіння, була виявлена та вилучена прихована від митного контролю валюта – 100 000 рублів РФ, на суму майже 19 000 грн., які громадянин України перемістив з Росії до України.
     Можливо, громадянинові було невідомо, що згідно п.2 Інструкції “про переміщення готівки та банківських металів через митний кордон України” затвердженої постановою Національного банку України від 27.05.08 – фізична особа має право ввозити чи вивозити з території України готівкою суму, що не перевищує в еквіваленті 10 тисяч євро без письмового декларування. Якщо ж сума перевищує 10 тисяч, необхідною умовою стає обов’язкове письмове декларування її у повному обсязі.
     На даний час, інспектором Луганської митниці складений протокол про порушення митних правил за ознаками ст.352 Митного кодексу України, а валюта та автомобіль, вартістю 118 000 грн., вилучені.
 
« І знову махінації...   Невдалий транзит. »