Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


Пішки через кордон із п'ятьма тюками одягу

Пішки через кордон із п'ятьма тюками одягу

Печать E-mail
(7 голосов)
14.11.2011 р.
        pb120034.jpg 11 листопада 2011 року приблизно о 22.00 поблизу селища Височенівка в районі п/п «Просяне» Луганської митниці у 10 метрах від лінії держкордону військовослужбовцями Луганського прикордонного загону був затриманий 32-річний громадянин України при намаганні у пішому порядку перемістити поза митним контролем товари народного споживання в асортименті з 15 найменувань (жіночій, дитячий, чоловічий одяг та взуття).
        За матеріалами по справі, отриманими від прикордонників з’ясовано, що за pb120033.jpg матеріальну винагороду чоловік зобов’язався перемістити тюки з товарами через державний кордон. До місця події його підвезли автомобілем, вивантажили першу партію товару у кількості 5 тюків, та повернулися до села за залишком товару. Побачивши світло від фар автомобілю правоохоронців, чоловік був впевнений, що на під’їзді нова партія товару та навіть не намагався втекти. 
       За даним фактом співробітниками Луганської митниці складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 351 Митного Кодексу України.
       Товар, загальною вартістю близько 58 000 грн., вилучено.
 
« Подарунок для родича виявився холодною зброєю   У плани контрабандиста-спекулянта втрутилися Луганські митники »