Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Працевлаштування >


>


Увага! Луганська митниця оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців

Увага! Луганська митниця оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців

Печать E-mail
(21 голосов)
10.08.2011 р.
Луганська митниця відповідно до ст.15 Закону України «Про державну службу»
оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців:
 

-   головний інспектор відділу боротьби з незаконним переміщенням наркотиків та зброї служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил (кінолог) – 1 вакансія;

-   провідний інспектор відділу боротьби з незаконним переміщенням наркотиків та зброї служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил (кінолог) – 5 вакансій;

-   старший інспектор відділу боротьби з незаконним переміщенням наркотиків та зброї служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил (кінолог) – 1 вакансія;

-   інспектор відділу боротьби з незаконним переміщенням наркотиків та зброї служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил (кінолог) – 4 вакансії.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад державних службовців конкурсанти складають іспит на знання Конституції України, Законів України «Про державну службу», «Про засади запобігання та протидії корупції», а також законодавства згідно з вимогами наказу Держмитслужби України від 07.10.10 № 1174 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців в митній службі України». Відповідно до Порядку та згідно з Типовими професійно-кваліфікаційними характеристиками посад працівників митних органів встановлюються основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

- громадянство України; повна вища освіта відповідного напряму підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом у митних органах не менше 1 року чи на посадах нижчого рівня не менше 2 років, або стаж роботи за фахом в інших видах економічної діяльності не менше 3 років (для головного та провідного інспектора).

- вільне володіння державною мовою, знання персонального комп’ютера.

    В перелік документів, що подаються, входять:

- заява про участь у конкурсі;

- особова картка (форма П-2ДС);

- копії документів про освіту;

- декларація про доходи за 2010 рік (форма 001-ДС);

- дві фотокартки 4х6 см;

- копія військового квітка або тимчасового приписного посвідчення (для чоловіків);

- копії 1 та 2 сторінок паспорта.

Іспит та відбір кандидатів на заміщення зазначених вакантних посад буде проводитись Конкурсною комісією Державної митної служби України за адресою м. Київ, вул. Політехнічна, 4.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається підрозділом кадрового забезпечення Луганської митниці за адресою: вул. Оборонна, 34-а, кімната № 426 (прийомні дні: вівторок та середа з 14-00 до 17-00). Додаткова інформація за телефоном: 50-03-50. Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

 
ОГОЛОШЕННЯ! »