Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


Релігійна контрабанда

Релігійна контрабанда

Печать E-mail
(3 голосов)
08.08.2011 р.
pic_0091_.jpg        07.08.11 о 21-20 співробітниками ВМО у п/п «Лантратівка» м/п «Старобільськ» Луганської митниці було проведено догляд пасажирського потягу сполученням "Луганськ - Москва".
      При опитуванні пасажирів на предмет наявності заборонених та обмежених до переміщення речей усі громадяни відповіли що нічого подібного не переміщують.
      Однак, в ході проведення оперативних заходів у громадянки РФ, яка переміщувалась з України до РФ, були виявлені та вилучені:
1). Ікони в асортименті релігійного змісту та призначення у кількості 20 шт., 17 з яких виконано друкарським (типографським) способом, а 3 ікони: «Божья Матерь» - вартістю 500 грн., «Николай Чудотворец» - вартістю 500 грн., «Спаситель, Богородица и Иоанн Богослов» - вартістю 200 грн. можуть представляти культурну та історичну цінність. Вартість ікон складає 3000 грн.
2). Книга на старослов’янської мові «Святого Отця Нашого Іоанна Златоуста бесіди», ІІІ частина,  м. Санкт-Петербург, 1853 року видання, вартістю 200 грн.
       Загальна вартість релігійного товару складає 3200 грн.  Точна вартість  ікон та книги, їх культурна та історична цінність буде встановлено після проведення експертного дослідження.
       За даним фактом складено протокол огляду місця події.
      Складання протоколу про ПМП планується за ст. 340, 352 МК України після проведення попередніх слідчих дій.
 
« Нумізмат-правопорушник   Не всі трави однаково корисні »