Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Документи ДМСУ >


>


Наказ ДМСУ від 06.06.11 № 4705 "Про затвердження Графіка особистого прийому громадян"

Наказ ДМСУ від 06.06.11 № 4705 "Про затвердження Графіка особистого прийому громадян"

Печать E-mail
(1 голос)
08.06.2011 р.
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
 
НАКАЗ
 
Київ
 
 
                    06.06.11
            № 470
 
 
Про затвердження Графіка
особистого прийому громадян
 
 
      На виконання Закону України від 02.10.1996 №393/96-ВР „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, наказу Державної митної служби України від 14.09.2009 № 855 «Про затвердження Порядку розгляду звернень та особистого прийому громадян у Державній митній службі України, інших митних органах, спеціалізованих митних установах і організаціях» та у зв’язку із введенням в дію структури та переліку змін до штатного розпису центрального апарату Державної митної служби України
 
 
Н А К А З У Ю:
 
 
1. Затвердити Графік особистого прийому громадян в Державній митній службі України (далі – Графік), що додається .
 
2. Установити, що за відсутності керівника, зазначеного в Графіку, особистий прийом проводить інша посадова особа, яка виконує його обов’язки.
 
3. Заступникам Голови Державної митної служби України, керівникам департаментів, управлінь та відділів Державної митної служби України (далі – Держмитслужба України) під час відряджень до регіонів проводити особистий прийом громадян у регіональних митницях та митницях за попереднім записом.
 
4. Керівникам регіональних митниць та митниць забезпечити:
 
4.1. Попереднє інформування громадськості про проведення особистого прийому громадян посадовими особами Держмитслужби України під час відряджень до регіонів, здійснення попереднього запису та організацію особистого прийому громадян.
 
4.2. Надання інформації Управлінню справами Організаційно-розпорядчого департаменту за формою, наведеною у додатку до цього наказу, в дводенний термін після проведення прийому громадян посадовими особами Держмитслужби України.
 
5. Завідуючому сектора з питань взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Організаційно-розпорядчого департаменту (прес-служба) забезпечити розміщення Графіка на Веб-сайті Держмитслужби України.
 
6. Начальнику Управління справами Організаційно-розпорядчого департаменту забезпечити розміщення Графіка у кімнаті прийому відвідувачів центрального апарату Держмитслужби України та здійснювати контроль за його дотриманням.
 
7. Керівникам регіональних митниць, митниць, спеціалізованих митних установ та організацій забезпечити розміщення Графіка на інформаційних стендах митних органів.

8. Відповідальність за організацію та проведення особистого прийому громадян в митних органах, спеціалізованих митних установах та організаціях покласти на їх керівників.

9. Уважати такими, що втратили чинність, накази Держмитслужби України від 05.05.2010 № 433 «Про затвердження графіків особистого прийому громадян» та від 23.07.2010 № 797 «Про внесення змін до наказу Державної митної служби України від 05.05.2010 № 433».
 
10. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Організаційно-розпорядчого департаменту, члена колегії Держмитслужби України Бондаря В.В.
 
 
 
Голова Служби                                                                           І.Г.Калєтнік
 

Добавить комментарий

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

« План заходів Держмитслужби з виконання вимог частини другої статті 53 Закону України "Про тваринний світ" (щодо посилення заходів по боротьбі з браконьєрством), затверджений 20.07.2011 першим заступником Голови Служби Дороховським О.М.   Лист ДМСУ від 01.06.11 № 12.1/1535-ЕП "Про можливі ускладнення при перетині кордону" »