Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Документи ДМСУ >


>


Наказ ДМСУ від 17.05.11 № 395 "Про затвердження Класифікатора місць прибуття"

Наказ ДМСУ від 17.05.11 № 395 "Про затвердження Класифікатора місць прибуття"

Печать E-mail
(0 голосов)
03.06.2011 р.
  ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
 
НАКАЗ
 
Київ
 
17.05.11                                                                                 № 395
 
 
Про затвердження
Класифікатора місць прибуття
 
 
Відповідно до пункту 6 статті 11, статей 89, 91, 93, 310 Митного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12.12.2002 № 1876 "Про відомчі класифікатори з питань митної статистики, які використовуються у процесі оформлення митних декларацій",
 
 
Н А К А З У Ю:
 
 
1. Затвердити Класифікатор місць прибуття, що додається.
 
2. Визначити Департамент організації митного контролю та оформлення відповідальним за ведення Класифікатора.
 
3.  Департаменту організації митного контролю та оформлення і Департаменту митних інформаційних технологій та статистики узгодити особливості внесення змін та доповнень до електронного Переліку місць прибуття.
 
4. Департаменту митних інформаційних технологій та статистики доопрацювати програмно-інформаційні комплекси з урахуванням вимог цього наказу.
 
5. Департаменту організації митного контролю та оформлення і Прес-службі забезпечити розміщення цього наказу на відомчому веб-сайті Держмитслужби в мережі Інтернет та актуалізувати рубрику "Класифікатори" веб-сайта Держмитслужби в мережі Інтернет з урахуванням положень цього наказу.
 
6. Керівникам регіональних митниць, митниць інформувати про вимоги цього наказу суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, митних брокерів шляхом висвітлення його на наочних стендах у місцях розташування відповідних підрозділів митних органів, а також довести цей наказ до відома особового складу та забезпечити його неухильне виконання.
 
7.     Установити, що цей наказ набирає чинності через 50 днів після його видання, крім пунктів 3 та 4, які набирають чинності з дня видання цього наказу.
 
Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
 
 
 
Голова Державної митної служби України
 
І.Г.Калєтнік
 

Добавить комментарий

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

« Лист ДМСУ від 01.06.11 № 12.1/1535-ЕП "Про можливі ускладнення при перетині кордону"   Наказ ДМСУ від 16.05.11 № 392 "Про внесення змін та доповнень до Довідника кваліфікаційних характеристик посадових осіб Державної митної служби України" »