Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Прес-релізи >


>


Крок до євростандартів з електронним декларуванням

Крок до євростандартів з електронним декларуванням

Печать E-mail
(7 голосов)
12.05.2011 р.
        dsc00751.jpg 12 травня в стінах Луганської митниці відбувся брифінг за участю керівництва та провідних спеціалістів митниці, а також представників ЗМІ.
        В ході проведення брифінгу головуючий – перший заступник начальника митниці Володимир Ісаєнко розповів присутнім, що в рамках реалізації Концепції реформування Митної служби України «Обличчям до людей» одним з приоритетних напрямків майбутніх змін є запровадження процесу електронного декларування.
        Наголосив, що подібні заходи проводяться в митниці з метою донесення до широких кіл громадськості, зокрема до суб’єктів господарювання, роз’яснювальної інформації щодо практичної реалізації процедури митного оформлення товарів із застосуванням митних декларацій в електронному вигляді.
        Зауважив, що таке нововведення дозволить і митниці і представникам бізнесу працювати на якісно dsc00736.jpg новому рівні, максимально спростить схему документообігу, а також істотно мінімізує людський фактор. Електронне декларування значно скоротить час на здійснення митних процедур та надасть можливість уникнути упередженого та недовірливого ставлення громадян до роботи митних органів.
        Крім того, Володимир Ісаєнко звернув увагу на те, що на даному етапі суб’єкти ЗЕД висловлюють дещо застережливе ставлення до процесу створення безпаперового серидовища, а також своєї участі в ньому. Це викликано декількома причинами, зокрема з приводу відсутності поки що чіткої схеми здійснення процедури електронного декларування та налагодженого порядку роботи, а також відповідного технічного оснащення.
       Однак, на думку Володимира Ісаєнко все нове завжди незрозуміле. Поступова практична реалізація процесу електронного декларування дозволить побачити істотні переваги у процесі взаємодії митних органів та суб’єктів господарювання, відкриє нові перспективи у здійсненні зовнішньо-торгівельних операцій та надасть можливість корелювати свої плани і в часовому і в змістовному аспекті.
 
« Луганські митники провели уроки митної справи в школах   Начальник Луганської митниці Юрій Сєвастянов прийняв участь у міських заходах, присвячених 66-й річниці Великої Перемоги »