Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


Щоб клопоту не мати - треба всі кошти задекларувати!

Щоб клопоту не мати - треба всі кошти задекларувати!

Печать E-mail
(2 голосов)
28.01.2011 р.
     27 січня близько 20.00 співробітниками м/п «Ізварине» було складено протокол про порушення митних правил за ст.340 Митного кодекса України відносно громадянина РФ, який у пішому порядку намагався перемістити валюту понад норм, встановлених законодавством. rubli.jpg
Того самого дня цей громадянин прямував до України та зайшов до м/п з боку РФ, а декількома годинами пізніше повернувся. На питання митників чи має він речі або валюту, які треба задекларувати, громадянин відповів, що має валюту та погодився заповнити запропоновану йому декларацію для громадян.  
     В декларації він зазначив, що переміщує 300 000 рублів РФ. Однак, коли митники запропонували громадянинові пред’явити до огляду задекларовану ним валюту, він з внутрішнього карману верхньої одежі дістав вищезгадані 300 000 рублів, а також пред’явив гаманець, в якому ще знаходились грошові кошти у сумі понад 250 000 рублів РФ. Загалом при собі громадянин мав 558 000 рублів РФ.
     Згідно Постанови Правління НБУ від 27.05.08 № 148 фізичні особи мають право ввозити в Україну та вивозити за межі України готівку в сумі, що не перевищує в еквіваленті 10000 євро без письмового декларування митному органу, а якщо сума переміщуваної валюти перевищує в еквіваленті 10000 євро, то за умови письмового декларування митному органу в повному обсязі. 
    Таким чином, громадянин перевищив встановлені законодавством норми при переміщенні валютних цінностей на суму, яка дорівнює 150 000 рублів РФ.
     Готівку, переміщувану понад дозволених законодавством норм норм, вилучено.


 
« Схованка між жіночими чоботами   Штрафувати чи не штрафувати - питання одного простроченого дня »