Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


Експорт вугілля по підробним документам!

Експорт вугілля по підробним документам!

Печать E-mail
(0 голосов)
05.01.2011 р.
    У ході проведення пошуково-аналітичних заходів щодо експорту вугілля було встановлено, що суб’єктом ЗЕД, акредитованим в зоні діяльності Луганської митниці, були укладені зовнішньоекономічні договори на поставки вугілля різних марок в РФ та Польщу, які здійснювались в період з 17.03.09 по 19.01.10.
     Загальна вага відправленого на експорт вугілля протягом зазначеного періоду склала 5 942 960 кг на суму 3 089 705 грн.
    Виробниками вугілля в документах на експорт значилися вугледобувні підприємства Луганщини. Але перевіркою встановлено, що шахтами цих підприємств вугілля тих марок, які було експортовано, не добувається, договірних відносин суб’єктом ЗЕД не мають, відвантаження вугільної продукції на адреси даного підприємства не провадилося.
    В ході перевірки законності видачі посвідчень якості вугілля встановлено, що з 32 представлених посвідчень якості вугілля, що надавалися для митного оформлення, всього 2 посвідчення дійсно були видані лабораторією.
    Таким чином були вчинені дії з використанням фіктивних посвідчень якості вугілля з підробленими підписами невстановлених осіб та неправдивої інформації щодо деяких вугледобувних підприємств, спрямовані на переміщення через митний кордон України вугілля з приховуванням від митного контролю, шляхом подання до митного оформлення Луганській митниці підроблених документів і документів, що містять неправдиві дані.
    За результатами пошуково-аналітичних заходів встановлено, що у діях невстановленої особи містяться ознаки злочину, передбаченого ч. 1 ст. 201 КК України, та порушено кримінальну справу за фактом.


 
« БАДи шкідливі для вашого здоров'я...   Вугільна афера »