Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


«БМВ» з номерами від «Мерседеса» та техпаспортом на «Субару»

«БМВ» з номерами від «Мерседеса» та техпаспортом на «Субару»

Печать E-mail
(2 голосов)
28.12.2010 р.
      27 грудня близько 07.00 до митного поста «Довжанський» Луганської митниці прибув автомобіль «БМВ-328», за кермом якого знаходився громадянин України - 24-річний мешканець Сочі. З ним в якості пасажира знаходився 36-річний мешканець Київщини, який назвався власником іномарки та начебто загубив водійське посвідчення.
    Формою проходження митного контролю громадяни обрли «зелений коридор». Але під час проведення огляду чоловіки помітно хвилювались, тому авто було виведено зі смуги спрощеного митного кордону для поглибленого догляду. При перевірці автомобіля по базам данных «ДАЇ» було з'ясовано, що державний номер на ньому було видано на «Mерседес», а техпаспорт з таким номером - на «Субару». Інформація про транспортний засіб з номером кузову як на «БМВ» в базах данных відсутня.
     ___.jpg Після встановлення цього факту громадяни зізналися, що документи на переміщуваний автомобіль підроблені.
       За даним фактом складений протокол про порушення митних правил за ознаками ст.352 Митного кодексу України «…., або подання митному органу як підстави для переміщення підроблених документів чи одержаних незаконним шляхом, або таких, що містять неправдиві дані».
       Автомобіль, вартість якого становить 151 268,50 грн., вилучено.


 
« Сальники у постільній білизні   Забрали в родини картину з бурштину »