Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Спільні накази >


>


Наказ від 11.08.10 №561/652/458 "Про затвердження Технологічної схеми зі здійснення митного контролю та митного оформлення транспортних засобів перевізників, товарів та інших предметів у пункті пропуску для залізничного сполучення «Лантратівка"

Наказ від 11.08.10 №561/652/458 "Про затвердження Технологічної схеми зі здійснення митного контролю та митного оформлення транспортних засобів перевізників, товарів та інших предметів у пункті пропуску для залізничного сполучення «Лантратівка"

Печать E-mail
(0 голосов)
10.09.2010 р.
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ         ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА             МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА
                                                                 СЛУЖБА УКРАЇНИ                             ЗВ’ЯЗКУ УКРАЇНИ
Луганська митниця                           Луганський прикордонний загін        Луганська дирекція залізничних                                                                                                                 перевезень Донецької залізниці


НАКАЗ

11.08.10 №561/652/458

Луганськ

Зареєстровано в Головному управлінні
юстиції у Луганській області
20» серпня 2010р. за №69/1047Про затвердження Технологічної схеми
зі здійснення митного контролю та митного
оформлення транспортних засобів перевізників,
товарів та інших предметів у пункті пропуску
для залізничного сполучення «Лантратівка»


Відповідно до статей 27, 40, 41, 45, 140 і 144 Митного кодексу України; Порядку здійснення митного контролю залізничних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, у пунктах пропуску через державний кордон, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.12.2003 № 1989; Технології прикордонного та митного контролю у пунктах пропуску (пунктах контролю) через державний кордон для залізничного сполучення, затвердженої спільним наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної митної служби України, Міністерства транспорту та зв'язку України від 06.10.2009 № 745/926/1032, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.11.2009 за № 1036/17052,

Н А К А З У Ю:

1. Затвердити Технологічну схему зі здійснення митного контролю та митного оформлення транспортних засобів перевізників, товарів та інших предметів у пункті пропуску для залізничного сполучення «Лантратівка» (далі – Технологічна схема) (додається).

2. Начальнику відділу митного оформлення у пункті пропуску «Лантратівка» митного поста «Старобільськ» Луганської митниці:

2.1 Організувати вивчення Технологічної схеми особовим складом підрозділу, розташованого в пункті пропуску для залізничного сполучення «Лантратівка», зі складанням заліку.

2.2. Довести вимоги Технологічної схеми до начальників структурних підрозділів інших контрольних служб, розташованих у пункті пропуску для залізничного сполучення «Лантратівка»

3. Начальнику відділу правового забезпечення Луганської митниці організувати реєстрацію наказу в Головному управлінні юстиції у Луганській області.

4. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення Луганської митниці:

4.1. Забезпечити опублікування цього наказу у засобах масової інформації після його реєстрації у Головному управлінні юстиції у Луганській області.

4.2. Довести цей наказ до відділу митного оформлення у пункті пропуску «Лантратівка» митного поста «Старобільськ» Луганської митниці, відділу організації митного контролю та роботи митних посередників, відділу адміністрування митних платежів, відділу контролю за переміщенням товарів, відділу інформаційної роботи та митної статистики, служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил.

5. Начальнику загального діловодства Луганського прикордонного загону, начальнику Луганської дирекції залізничних перевезень направити даний наказ до задіяних структурних підрозділів (згідно відомчої приналежності).

6. Встановити, що даний наказ набирає чинності з 01.09.2010 року, після дня його реєстрації в Головному управлінні юстиції у Луганській області, але не раніше дня його офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника митниці – начальника митного поста «Старобільськ», начальника відділу прикордонної служби «Троїцьке» та першого заступника начальника Луганської дирекції залізничних перевезень.Начальник                              Начальник Луганського                  Начальник Луганської дирекції
Луганської митниці                   прикордонного загону                 залізничних перевезень Донецької залізниці


             Ю.В. Сєваст’янов                           Г.А. Магась                                            В.О. Крючков
 
  
« Наказ ДМСУ, АДПС,МОЗ,МАП,МТтаЗ,МОНПС,МКіТ від 15.06.09 № 551/439/425/413/695/308/28 "Про затвердження Переліку пунктів пропуску через державний кордон, у яких здійснюється санітарний, ветеринарний, фітосанітарний, радіологічний, екологічний контроль..."   Наказ від 27.10.2010 № 909/877 "Про втрату чинності наказів" »