Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


Митники попередили вивезення культурної цінності

Митники попередили вивезення культурної цінності

Печать E-mail
(3 голосов)
26.05.2010 р.
     4 травня у п/п “Красна Талівка”, при проведенні митно-прикордонного контролю автомобілю "Сааб 9-5", за stop.jpg кермом якого перебував гр. Росії, у багажнику автомобіля серед ообистих речей були виявлені та вилучені патрони, калібру 5,6 мм., на суму 123 грн., а також швейна машина. Дані предмети гр.Росії переміщував з України до Росії, обравши для цього смугу спрощеного митного контролю.
    

 Відповідно до експертного висновку Донецького обласного краєзнавчого музею швейна ручна машина човникового стебка фірми "Зайдель и Науманн" (Німеччина) з табличкою "Ювілейна", 1895 року виготовлення, має культурну та історичну цінність як побутова техніка відомої фірми. Зважаючи на поганий стан збереження та сучасний попит, орієнтовна оцінка машини 2000-3000 грн.
    Згідно заключення спеціалиста НДЕКЦ при ГУМВС України в Луганській області вилучені патрони є спортивно-мисливськими патронами, калібру 5,6 мм., російського виробництва, призначені для стрільби з нарізної, спортивно-мисливської зброї російського та іноземного виробництва.
    12 травня за даним фактом складений протокол про ПМП, за ст.339 МК України. Предмети вилучені.
 
« Митний контроль виявив зброю та валюту   На кордоні затримано товари народного споживання »