Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


Поза митним контролем...

Поза митним контролем...

Печать E-mail
(8 голосов)
26.04.2010 р.
       .jpg 23 квітня у районі пункту пропуску «Ізварине» був затриманий гр.України, який пішки з України до РФ переміщував чоловічі шкарпетки у кількості 3 132 пари, з метою їх продажу.
      За даним фактом складений протокол про порушення митних правил, за ознаками ст. 351 МК України – дії спрямовані на переміщення товарів, через митний кордон України поза митним контролем, тобто поза місцем розташування митного органу. Товари загальною вартістю 37 584 грн. вилучені.
24 ківтня у районі п/п «Ізварине» був затриманий гр.України, який пішки переміщував поза митним контролем, з України до РФ, 160 пар взуття на суму 4 800 грн.
За даним фактом складений протокол про ПМП, за ознаками ст. 351 МК України. Товари вилучені.
***
25 квітня у п/п «Ізварине», під час проведення прикордонно-митного контролю а/м «Хюндай Соната» був виявлений одяг жиночий в асортименті – 145 шт., на суму 6 185 грн., який гр.РФ незадекларував і переміщував з України до РФ по смузі спрощеного митного контролюі.
За даним фактом складений протокол про ПМП, за ознаками ст. 339 МК України – порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контроля. Товари вилучені.
***
25 квітня у районі п/п «Ізварине» був затриманий гр.України, який пішки переміщував поза митним контролем, з України до РФ, жіночий одяг, вартість якого за попередньою оцінкою становить 25 000 грн.
За даним фактом складений протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 351 МК України. Товари вилучені.
 
« На кордоні затримано 3 000 кг.курячих окороків   Неочікувана знахідка »