Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


Обираючи власну безпеку - важливо не порушити межі безпеки інших!

Обираючи власну безпеку - важливо не порушити межі безпеки інших!

Печать E-mail
(3 голосов)
16.11.2009 р.
          pestik.jpg Однією з проблем, які вже протягом багатьох років чекають свого вирішення, є проблема особистої безпеки громадян. Це питання актуальне для кожного громадянина, від вищого керівництва до безробітного, тому що навіть не відкриваючи Конституцію, всі й так розуміють, що життя — це найвища цінність, яку має людина. Відтак природним і логічним видається бажання особи всіма можливими засобами захистити своє життя і життя своїх близьких.
         Одним з основних способів захисту власного життя є право громадянина на придбання, володіння, носіння та застосування зброї. Та далеко не всі придбавши її знайомляться із правилами поводження зі зброєю та правилами переміщення її через кордон.
         
          Так, через власну халатність в неприємну ситуацію потрапив гр.РФ, який намагався перемістити пневматичний газобалонний пістолет JERICHO-941 та сферичні кулі – 50 шт., прямуючи автобусом сполученням "Луганськ-Кошари" з України до Росії Помилка його в тім, що при проходженні митного контролю чоловік обрав «зелений коридор», не звернувши увагу на те, що спрощений митний контроль застосовується у випадках переміщення громадянами через митний кордон України товарів, що не підлягають обов'язковому декларуванню та оподаткуванню і не належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження. При проведенні митного контролю автобусу співробітниками митного поста "Красна Талівка" у сумці, серед особистих речей, були виявлені та вилучені незадекларовані пістолет та кулі.
           За даним фактом складений протокол про ПМП, за ст.339 МК України – порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю.
           За ті ж дії був складений протокол про ПМП стосовно іншого гр. Росії, який по смузі спрощеного митного контролю намагався перемістити з Росії до України незадекларований пістолет для відстрілу набоїв з гумовою кулею моделі МР-79-9 ТМ, та набої з гумовою кулею – 13 шт. Дане правопорушення було виявлене при проведенні митного контролю автомобіля "ВАЗ-11193" у п/п "Червонопартизанськ".
В обох випадках предмети правопорушення вилучені. Їх загальна вартість складає майже 5 тис.грн.
 
« «найбільш обізнані» не лише не допомагають порадою, як оминути проблем із Законом, перетинаючи кордон, а ще й самі його порушують!   Дорослі іграшки.... »