Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


час вдягатись тепліше

час вдягатись тепліше

Печать E-mail
(7 голосов)
14.10.2009 р.
     Чим ближче зима, тим тепліше вдягаються українці. Відтак, і попит на теплі речі зростає. Про це свідчать останні факти затримання на кордоні незаконно ввезених товарів.
     Так, у пункті пропуску "Довжанський", при проведенні прикордонно-митного контролю автомобілю «ВАЗ-21043», власником якого являється гр.РФ, були виявлені 45 пальто для чарівної половини людства. Загальна вартість вилученого товару, які громадянин по смузі спрощеного митного контролю переміщував з РФ до України, становить майже 11 000 грн.
     За даним фактом було складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст.339 МК України – порушення порядку прходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю.
     Трохи пізніше, на тому ж пункті пропуску при проведенні митного контролю автомобілю «ДАФ», був виявлений факт недекларування приватним підприємцем вантажу – взуття у кількості 123 шт., вартістю 1 500 грн. та буклетів до них – 129 шт., вартістю 500 грн.
     За даним фактом стосовно гр.РФ складений протокол про порушення митних правил, за ознаками ст.340 МК України. Товари вилучені.
     Того ж дня в районі пункту пропуску "Ізварине", нарядом військовослужбовців Луганського прикордонного загону був затриманий автомобіль «М-2141», без державних номерів та документів, на якому гр. України переміщував з РФ до України взуття в асортименті, поза митним контролем.
      За даним фактом складено протокол про порушення митних правил, за ознаками ст.351 МК України. Одяг та автомобіль, загальною вартістю 12 350 грн.

 
« Життя на колесах   Cезон полювання в розпалі! »