Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


Cезон полювання в розпалі!

Cезон полювання в розпалі!

Печать E-mail
(9 голосов)
29.09.2009 р.
      Ось і розпочався сезон осіннього полювання. Справжні мисливці і прості любителі дістали рушниці та інше необхідне знаряддя. Але мандруючи через 1.jpg державний кордон у пошуках пригод та нових вражень, на жаль, забули поцікавитись правилами такого переміщення. Як результат – проблеми із Законом і зіпсований настрій.
      Так, 25 вересня у пункті пропуску "Довжанський", при проведенні митного контролю автомобіля "Хонда CRV, в салоні автомобілю були виявлені та вилучені 8 патронів травматичної дії з обоймі, які громадянин намагався ввезти до України. Патрони знаходились в перчаточному ящику, при цьому смугою проходження митного контролю гр. Росії. обрав «зелений» коридор, нехтуючи, тим самим порушуючи порядок проходження митногo контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю, встановлений ст. 339 Митного кодексу України.
      За даним фактом складено протокол про порушення митних правил.
      Наступного дня у пункт пропуску "Красна Талівка" прибув автомобіль "Мерседес Бенц", за кермом якого перебував гр.України. І знов смугою проходження митного контролю було обрано «зелений» коридор. І знов при проведенні митного контролю автомобілю в салоні, в перчаточному ящику, були виявлені та вилучені 12 мисливських набоїв. Правопорушника спіткала така ж доля, як і його попередника – складання протоколу про порушення митних правил.
 
« час вдягатись тепліше   Все своє ношу з собою »