Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


Росіяни залшились без контрабандного спортивного одягу

Росіяни залшились без контрабандного спортивного одягу

Печать E-mail
(3 голосов)
06.08.2009 р.
          shtanu.jpg   Нічний час серед злочинців вважається найбільш сприятливим для скоєння правопорушень. Особи, які вирішили незаконно перетнути кордон, 4 серпня, вочевидь, також підтримують дану теорію.
           Близько 2:00 години в районі пункту пропуску "Ізварине", спільним нарядом співробітників Служби боротьби з контрабандою Луганської митниці та військовослужбовців Луганського прикордонного загону був затриманий автомобіль "ВАЗ-2121", без державних номерів. За кермом авто перебував громадянин України, який намагався перемістити з України до Росії поза митним контролем спортивні брюки у кількості – 128 шт.
            За даним фактом був складений протокол про порушення митних правил за ознаками ст.351 МК України – дії, спрямовані на переміщення товарів,через митний кордон України поза митним контролем, тобто їх переміщення через митний кордон України поза місцем розташування митного органу. Товари та автомобіль, загальною вартістю майже 31 000 грн., вилучені.
            Така ж доля спіткала і «брата-однодумця» попереднього правопорушника, який тим же шляхом на такому ж автомобілі намагався перемістити з України до Росії поза митним контролем вантаж спортивних курток – 304 шт., на суму 45 600 грн. вартість вилучених товарів та автомобілю становить близько 51 000 грн.

 
« Небезпечне зілля так і не потрапило до місця призначення   Митниця дає "зелене світло"!...за умови дотримання встановлених норм »