Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Спільні накази >


>


Наказ від 15.06.09 № 366/500 "Про внесення змін до наказу Луганської митниці та Луганського прикордонного загону від 15.12.2008 №723/1306"

Наказ від 15.06.09 № 366/500 "Про внесення змін до наказу Луганської митниці та Луганського прикордонного загону від 15.12.2008 №723/1306"

Печать E-mail
(0 голосов)
30.07.2009 р.

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА                                                                                                                       ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА
                   УКРАЇНИ                                                                                                                                                   СЛУЖБА УКРАЇНИ
Луганська митниця                                                                                                                                   Луганський прикордонний загін

                                                                                                  НАКАЗ

                 15. 06.2009                                                                                                                                               № 366 / 500

                                                                                              м. Луганськ

                                                                                                                                                                            Зареєстровано в Головному                                                                                                                                                                             управлінні юстиції
                                                                                                                                                                             у Луганській області
                                                                                                                                                                             15. 06. 2009 за № 30/955
Про внесення змін до наказу
Луганської митниці та
Луганського прикордонного загону
від 15.12.2008 №723/1306


На виконання вимог Закону України „Про державний кордон України” від 04.11.1991 № 1777-XII із змінами, Закону України „Про Державну прикордонну службу України” від 03.04.2003 № 661-IV із змінами, Митного кодексу України із змінами, Положення про пункти пропуску через державний кордон, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.2000 № 1203 із змінами , Типової технологічної схеми пропуску через державний кордон автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними та Порядку здійснення митного контролю автомобільних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, у пунктах пропуску через державний кордон, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 24.12.2003 № 1989 із змінами, Постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2005 № 269 “Про здійснення попереднього документального контролю товарів у пунктах пропуску через державний кордон України” зі змінами, наказу Державної митної служби України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства аграрної політики України, Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, Міністерства культури і туризму України від 31.08.2005 № 819/641/435/441/310/592 “Про затвердження Інструкції з організації здійснення попереднього документального контролю товарів, що ввозяться на митну територію України”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.09.2005 за № 1062/11342 зі змінами, наказу Адміністрації Державної прикордонної служби України та Державної митної служби України від 11.06.2008 № 505/642, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.08.2008 за № 753/15444 „Про затвердження Технології прикордонного та митного контролю у пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення ”.


Н А К А З У Є М О :


1. Внести зміни до назви Технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів перевізників та громадян, товарів та інших предметів, що переміщуються ними в пункті пропуску для автомобільного сполучення „Красна Талівка”, затвердженої наказом Луганської митниці та Луганського прикордонного загону від 15.12.2008 № 723/1306, зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Луганській області 22.12.2008 за №71/913, та викласти в такій редакції:
„Технологічна схема пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів перевізників і громадян, товарів та інших предметів, що переміщуються ними через державний кордон України в пункті пропуску для автомобільного сполучення „Красна Талівка” (далі – Технологічна схема).

2. Додаток 1 Розділу І пункту 1.6. Технологічної схеми викласти в такій редакції (додається).

3. Пункт 3.1. Розділу ІІІ Технологічної схеми викласти в такій редакції:
„Вибір особою (водієм чи пасажиром) смуги руху „зелений коридор” означає вибір форми декларування товарів, транспортних засобів та особистих речей шляхом учинення відповідних дій. Відповідно до обраної водієм чи пасажиром смуги руху „зелений коридор”, посадова особа ВПС „Красна Талівка” видає водію транспортного засобу контрольний талон згідно додатка 2”.

4. Абзац 10 пункту 4.2.1. Розділу ІV Технологічної схеми викласти в такій редакції:
„ Посадова особа митного поста „Красна Талівка” здійснює перевірку, аналіз та реєстрацію у передбачених випадках товаросупровідних , товаротранспортних та інших необхідних документів”.

5. Абзаци 11-20 пункту 4.2.1. Розділу ІV Технологічної схеми викласти в такій редакції та вважати відповідно абзацами 11-21:
„ Посадова особа митного поста „Красна Талівка” проводить перегляд інформації щодо транспортного засобу, товару, водія та власника товарів в ПІК „ Орієнтування”.

На зареєстрованих документах проставляється відбиток штампу "під митним контролем", та вноситься до електронного журналу модуля „Диспетчер зони митного контролю” такі відомості:
напрямок переміщення товару та транспортного засобу;
номер контрольного талона проходження по „червоному коридору” згідно з пунктом 6.1 розділу VІ цієї Технології;
реєстраційний номер транспортного засобу;
тип транспортного засобу;
країна реєстрації транспортного засобу;
найменування товару (у разі переміщення консолідованого вантажу робиться запис „консолідований вантаж”);
дата, час.
Після цього здійснюється перевірка комплектності поданих документів, цілісності накладеного митного забезпечення, а також загальний огляд автомобільних транспортних засобів і товарів.
Під час перевірки документів і митного контролю з метою виявлення можливих місць укриття порушників кордону, контрабанди зброї, вибухових речовин, наркотичних засобів, матеріалів і предметів, заборонених до ввезення в Україну або вивезення з України, предметів, що підлягають письмовому декларуванню та оподаткуванню або переміщуються з порушенням чинного митного законодавства, посадовими особами ВПС „Красна Талівка” та СМО митного поста „Красна Талівка” здійснюється візуальний огляд транспортного засобу.”.

6. В пункті 7.1. Розділу VII цифри 3.1. та ІІІ замінити на 4.2.4. та ІV.

7. Начальникам митного поста „Красна Талівка” та відділу прикордонної служби „Красна Талівка”:

7.1. Провести робочі зустрічі з керівниками контрольних підрозділів у пункті пропуску через державний кордон, на яких довести зміни до Технологічної схеми та додатку 1 з метою забезпечення неухильного її виконання.

8. Начальнику юридичного відділу Луганської митниці організувати реєстрацію наказу в Головному управлінні юстиції в Луганській області та головному інспектору зв’язків з громадськістю забезпечити його опублікування в засобах масової інформації.

9. Встановити, що даний наказ набирає чинності через 10 днів після дня його реєстрації в Головному управлінні юстиції в Луганській області, але не раніше дня його офіційного опублікування.

10. Начальникам загального відділу Луганської митниці та загального діловодства Луганського прикордонного загону, направити даний наказ до задіяних структурних підрозділів (згідно відомчої приналежності).

11. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника митниці, який за розподілом обов’язків координує роботу митних постів у пунктах пропуску та начальника відділу прикордонної служби „Красна Талівка”.


Начальник                                                                                                                                                           Начальник Луганського
Луганської митниці                                                                                                                                            прикордонного загону

                            О.І.Лебедєв                                                                                                                                                             А.С.Король
 

Додаток:
 
« наказ Луганської митниці та Луганського прикордонного загону від 02.07.09 № 401/550 "Про внесення змін до наказу Луганської митниці та Луганського прикордонного загону від 15.12.2008 №724/1307"   Наказ від 15.06.09 № 365/499 "Про внесення змін до наказу Луганської митниці та Луганського прикордонного загону від 15.12.2008 №724/1307" »