Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


"Банановий бізнес" під загрозою

"Банановий бізнес" під загрозою

Печать E-mail
(3 голосов)
18.06.2009 р.
banan.jpg Банани в наш час вже не є таким екзотичним фруктом, як раніше. Та й про корисний вплив їх на організм людини відомо мало не кожному: тут і велика кількість вітамінів і магнію, калію, кальцію, заліза та фосфору. При цьому ціна на такий чудо-фрукт не надто висока, а попит – навпаки. Враховуючи все це – «банановий бізнес» є досить прибутковим. З однією умовою – дотримання вимог законодавства.
З цією думкою вирішив не погоджуватись гр.України, який 16 червня був затриманий в р-ні сел.Комисарівка спільним нарядом співробітників Служби митної варти Луганської митниці та УДАІ УМВС України в Луганській області. Переміщуючись автошляхом "Донецьк-Луганськ" автомобілем "ГАЗ-33021-1212", водій віз значний вантаж – більше 2 тон бананів на суму майже 15 000 грн. При перевірці виявилось, що документи, які підтверджують законність знаходження даного вантажу на митній території України, відсутні.
За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ст.353 МК України – зберігання, перевезення, придбання чи використання товарів ввезених на митну територію України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю. Вантаж вилучений.

 
« Чи варта доза "гарного настрою" викинутих з життя років?   Митники затримали "спортсмена" із 168 парами змінного взуття! »