Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Митниця в об'єктиві

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


Свята Всіх Трудящих митники святкували відповідно до назви

Свята Всіх Трудящих митники святкували відповідно до назви

Печать E-mail
(5 голосов)
Автор Пресцентр   
06.05.2009 г.
         Травневі свята, зазвичай, асоціюються із відпочинком, адже це додаткові вихідні, ще й погода сприяє. Зазвичай...та не завжди. Для тих, хто охороняє митний кордон – це тяжкі будні.
         Так, не довелось відпочивати співробітникам м/п “Красна Талівка”. 3 травня у пункт пропуску прибув автомобілю “Ауді 80”, за кермом якого знаходився гр. Росії. На стандартні питання щодо наявності зброї, наркотиків, валюти, обмежених або заборонених до вивозу предметів мешканець м.Міллерово відповів, що нічого подібного не переміщує. Однак, при проведенні прикордонно-митного контролю у багажнику автомобіля в картонній коробці, що знаходилась в сумці, серед особистих речей, були виявлені приховані від митного контролю столові прибори з металу білого кольору 84 та 90 проби 1887 року виготовлення та 2 статуетки: «Амур» висотою 18 см. виготовлений з металу сірого кольору та божество з шістьма руками. За словами власника, загальна вартість предметів, які, до речі дістались йому у спадщину від дідуся, становить близько 500 грн. Але «Закон є Закон», тож за намір перемістити предмети через кордон, приховавши їх від митного контролю, власнику доведеться понести покарання..
          За даним фактом складено протокол про ПМП, за ознаками ст.352 МК України – дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. Предмети та автомобіль, вартістю 16 000 грн., вилучені.
         Така ж доля спіткала і співробітників м/п "Червона Могила", які 4 травня при проведенні митного контролю пасажирського поїзду сполученням «Свердловськ-Сімферополь», в одному з вагонів «натрапили» на цілу колекцію ювілейних медалей – 10 шт., серед яких своє місце знайшли і два ордени: «Трудового Красного Знамени» і «Знак почета». Весь скарб належить гр.України, який серед особистих речей перемістив його з Росії до України, не заявивши про наявність предметів, ні усно, ні, тим паче, письмово.
         За даним фактом складено протокол про ПМП, за ст.340 МК України –
недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України, тобто незаявлення за встановленою формою точних відомостей (наявність, найменування або назва, кількість тощо) про товари, які підлягають обов'язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України. Всі нагороди вилучені.

 
« "До" кордону - на авто, "після" - пішки!   Жіноча пристрасть переслідується Законом... »