Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


Відсутність документів на автомобіль призвела до складання протоколу...

Відсутність документів на автомобіль призвела до складання протоколу...

Печать E-mail
(10 голосов)
21.11.2008 р.
       17 листопада, близько 22:00, в районі пункту пропуску «Ізварине», нарядом військовослужбовців Луганського прикордонного загону був затриманий автомобіль УАЗ, без державних номерів, за кермом якого перебував громадянин України. В ході перевірки виявилось, що відсутність документів на автомобіль не єдине правопорушення. Водій переміщував територією України свіжоморожену рибу, яка була незаконно ввезена на Україну, у кількості майже 2 000 кг., вартістю 30 000 грн., а також дерев’яний човен та мотор з бензобаком до нього, вартістю 2100 грн.
        За даним фактом, складений протокол про порушення митних правил за ст.353 МК України – зберігання, перевезення чи придбання товарів, транспортних засобів, ввезених на територію України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю. Вантаж, човен та мотор до нього, вилучені, сума ж на яку «збіднів» правопорушник становить майже 32 000 гривень.
        Того ж дня у районі п/п «Ізварине», нарядом військовослужбовців Луганського прикордонного загону був затриманий автомобіль УАЗ, на якому громадянин України переміщував територією України гумові чоботи . Державні номери, як і документи на автомобіль і на таке актуальне восени взуття, виявились відсутніми. Кількість незаконно ввезенних на Україну чоботів значно перевищує цифру 600, вартість – більше 30 000 грн.
         За даним фактом, складений протокол про порушення митних правил за ст.353 МК України, а вантаж вилучений.


 
« Луганськими митниками вилучено партію курток   «Краса по-російські» »