Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

Луганські митники вміють грати у волейбол

Печать E-mail
(2 голосов)
19.10.2010 р.

З 8 по 10 жовтня у м. Амбросіївка Донецької області пройшов Міжрегіональний турнір з волейболу пам'яті Павла Верещагіна серед команд митних органів України та Росії.Участь у змаганнях прийняли команди Східної, Запоріжської, Луганської митниць, Академії митної служби України та Таганрозької митниці

Збірна Луганської митниці у напроженій боротьбі із сильними суперниками посіла 3 місце.

Щиро вітаємо нашу команду!

03.03.2008 - 07.03.2008 // 2-й етап Чемпіонату митної служби з міні-футболу серед команд Східного регіону у м. Харкові

(3 голосов)
08.03.2008 р.

З 3 по 7 березня у першій столиці України м. Харкові відбувся 2-й етап 5-го Чемпіонату митної служби. Збірна команда Луганської митниці третій рік поспіль прий Чемпіонат ДМСУ з міні-футболу має участь у Чемпіонаті. У змаганнях прийняли участь команди 12 митниць і митних установ Східного регіону.

12 команд було поділено на 2 групи А, В по 6 команд. Команда Луганської митниці потрапила у групу "A".

Наша команда у важких зустрічах показала характер і високу результативність. Козирем команди став новоприйнятий Юрій Постоялкін, який провів 5 м'ячів у ворота суперників і став кращим бомбардиром команди. Також команда в цьому році підсилилася травмованим у минулому році Сичовим Юрієм. Чудову гру на воротах показав Віктор Дуванов. Як завжди надійно грав у захисті капітан команди Забавський Дмитро.
В Харкові збірна команда Луганської митниці посіла 3-е місце в групі та загальне 5-е місце. Сумним є той фак, що до фінальної частини змагань у Ялті проходили 4 команди і команда Луганської митниці зупинилася за крок до заповітного фіналу.
Переможцями змагань стали команди АМСУ, Харківської, Маріупольської та Дніпропетровської митниць. Ці команди будуть представляти Східний регіон у фінальному етапі Чемпіонату митної служби, що відбудеться в квітні у МРЦ "Перлина" м. Ялта.
За іронією долі команда Луганської митниці посіла третє місце у группі, в якій перша та друга команда зайняли відповідно 1-е та 2-е місця на Чемпіонаті.
Спортивний комітет вітає нашу команду із вдалим виступом, так тримати!!!

12.12.2007 - 27.12.2007 // ІІ-й Чемпіонат Луганської митниці з шахів

(2 голосов)
28.12.2007 р.
Чемпіонат митниці з шахів З 12.12.2007 по 27.12.2007 пройшов вже другий Чемпіонат Луганської митниці з шахів. В змаганнях прийняли участь 5 кращіх шахістів митниці, серед яких підтверджував свій клас чемпіон 2006 року Боговін Євген.

Регламент змагань

Суперники грають по колу кожен з кожним по дві партії.
Тривалість партії складає по 30 хвилин для кожного гравця.
У разі однакового результату у кількох гравців проводяться додаткові 2 партії.
Гравці, згідно турнірної таблиці, погоджують один з іншим зручний для обох час проведення зустрічі в межах робочого часу. Усі зустрічі змагань проводяться у спортивному залі митниці к. 429. Про результат зустрічі гравці повідомляють голові організаційного комітету змагань - головному інспектору ВІРтаМС, Марушевському Л.О.
Переможець змагань отримує перехідний кубок Чемпіона Луганської митниці з шахів.