Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Оперативні зведення
Оперативні зведення

Повідомлення про порушення митних правил, викриті співробітниками Луганської митниціБігла через кордон прихопивши 48 пар чоловічого взуття

Печать E-mail
(1 голос)
23.03.2012 р.
     obuv.jpeg 22 березня 2012 року о 16.30 на вулиці Дружби Народів смт Мілове, на відстані близько 5 метрів від лінії державного кордону, спільним митно-прикордонним нарядом було затримано безробітну громадянку Російської Федерації, яка поза митним контролем у пішому порядку намагалася перемістити дві сумки з товарами народного споживання (взуття чоловіче) з українського селища Мілове до селища Чертково Російської Федерації.
     За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення передбаченого частиною 1 статті 351 Митного кодексу України.
       Товар «взуття чоловіче» у кількості 48 пар на загальну суму 7120 грн. вилучено.
 

Солодка контрабанда

Печать E-mail
(1 голос)
22.03.2012 р.
      honey.jpg 20 березня о 23.50 спільним митно-прикордонним нарядом був затриманий безробітний 27-річний громадянин України при намаганні в пішому порядку поза митним контролем з українського селища Мілове до с.Чертково Російської Федерації перемістити товар «мед бджолиний».
      «Солодку контрабанду» до місця події доставили автомобілем. Мед містився у 7 пластикових ємкостях, загальною вагою 185 кг, які порушник мав намір по черзі переміщувати через митний кордон.
       Чоловік зізнався, що погодився перемістити товар через кордон за матеріальну винагороду.
       За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 351 Митного Кодексу України.
       Товар «мед бджолиний», вартістю 5830 грн., вилучено та передано на відповідальне зберігання.
 

Мисливські хитрощі з митниками не пройдуть

Печать E-mail
(1 голос)
14.03.2012 р.
      porox_.jpeg Цікавий випадок стався вчора на м/п «Просяне». Луганськими митниками був складений протокол про порушення митних правил за статею 340 МКУ у відношенні громадянина Росії, який пішки намагався перемістити через митний кордон з України до РФ мисливський порох.
      Чоловік є мешканцем прикордонного району та нерідко подорожує до суміжної держави. Отже йому добре відомі правила перетину кордону та перелік товарів, обов’язкових до декларування. Але у запропонованій до заповнення митній декларації він не зазначив, що переміщує 750 грамів пороху, який містився в трьох банках у дорожній валізі.
      Після проведення огляду особистих речей та виявлення предмету правопорушення чоловік розповів митникам, що є мисливцем, це його хобі та порох він придбав у зброєвому магазині в Луганську для власних цілей.
      Товар був вилучений, бо є вибухонебезпечною речовиною та його переміщення можливе лише за умови наявності спеціального дозволу.
 

Незнання законів не звільняє від відповідальності

Печать E-mail
(4 голосов)
24.02.2012 р.
      dsc02864.jpg 22 лютого, близько 23.00, до м/п «Ізваріне» по смузі спрощеного митного контролю у напрямку виїзду з України до РФ прибув автомобіль Ніссан, яким подорожували дві сімейні пари, громадяни Россії.
      Обравши смугу руху «Зелений коридор» громадяни тим самим заявили митникам про відсутність у них обов’язкових до декларування товарів та речей. Але ж в ході проведення догляду в багажнику автомобілю були виявлені великі господарські валізи з жіночим одягом в асортименті з 32 найменувань (сукні, джинси, юбки, шорти та ін.) у кількості 116 штук на суму 27 793 грн.
      Громадяни розповіли митникам, що придбали одяг на речовому ринку в Луганську та везли на батьківщину у якості подарунків близьким та родичам. Але кількість та асортимент товару більше нагадував придбання з метою подальшої реалізації. До того ж подорожуючі заявили, що правил перетину митного кордону не знають, ознайомитись з інформаційними стендами не змогли через погані погодні умови та вважали, що законодавство не порушують, хоча до цього перетинали митний кордон неодноразово.
       За даним фактом співробітниками Луганської митниці складено протокол про порушення митних правил за статею 339 Митного Кодексу України.
       Товар «Одяг жіночий», на загальну суму близько 28 тис.грн., вилучено.

 

Винахідливі контрабандисти зазнали фіаско

Печать E-mail
(6 голосов)
22.02.2012 р.
      dscn0484.jpg Вчора, 21 лютого, близько 16.00 в районі  м/п «Ізваріне» спільним митно-прикордонним нарядом були затримані двоє безробітних громадян РФ 38 та 32 років при намаганні поза митним контролем на квадрациклі «Хонда» з причепом у вигляді великих металевих саморобних санчат перемістити 5 мотоциклів без документів та реєстраційних знаків з України до Російської Федерації.
     Порушники мали намір переміщувати мотоцикли через кордон по черзі та були затримані саме при намаганні транспортувати перший мотоцикл.
     Чоловіки розповіли правоохоронцям, що мотоцикли придбали на заході України та транспортували їх до міста Краснодону (Луганської області) експрес-доставкою з метою подальшого перепродажу на території суміжної держави.
     За даним фактом співробітниками Луганської митниці складено протокол про порушення митних правил за статею 351 Митного Кодексу України.
     Мотоцикли «Cузукі» вартістю 32000 грн., «Кавасакі» вартістю 20000 грн., «Ямаха» вартістю 32000 грн., «Харлєй-Девідсон» вартістю 40000 грн., «Хонда» вартістю 25000 грн., а також квадрацикл «Хонда» вартістю 40000 грн. та саморобні санчата  вартістю 500 грн., (загальна вартість товару – 189500 грн.) вилучено.
 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 10 - 18 из 305