Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Оперативні зведення
Оперативні зведення

Повідомлення про порушення митних правил, викриті співробітниками Луганської митниціПереміщуйте ліки за наявності довідки від лікаря

Печать E-mail
(0 голосов)
31.03.2011 р.
      19 березня о 14.00 до м/п «Ізварине» Луганської митниці з боку Росії по смузі спрощеного митного контролю прибув автомобіль «Мітцубісі-Паджеро» під керуванням громадянина РФ.
      fenozepam.jpeg На підставі оцінки фактору ризиків автомобіль був виведений на смугу руху «червоний коридор» для проведення поглибленого догляду. Перед початком митного огляду громадянин був додатково опитаний на предмет переміщення ним через митний кордон товарів та предметів заборонених чи обмежених до переміщення. Зі слів громадянина нічого подібного він не має.
      Під час митного огляду в бардачку автомобіля було виявлено таблетки «Фенозепам» у кількості 50 штук.
      Подібні лікарські препарати відносяться до тих, що містять наркотичні, сильнодіючі та психотропні речовини та переміщення яких через митний кордон можливе лише за наявність лікарської довідки про необхідність вживання таких препаратів.
     За даним фактом складений протокол про порушення митних правил за ст.339 Митного кодексу України тобто порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю. 
      Таблетки вилучено.
 

Пікантна контрабанда

Печать E-mail
(0 голосов)
31.03.2011 р.
      preziki.jpg 18 березня близько 16.00 у п’яти метрах від державного кордону поблизу м\п «Ізварине» спільним митно-прикордонним нарядом був затриманий громадянин України, який з боку РФ у пішому порядку намагався перемістити засоби контрацепції (презервативи SICO) у кількості 480 упаковок по 3 шт. в кожній.
     Свої дії громадянин пояснив прагненням заробити. Побічний заробіток у сумі 300 рублів РФ йому запропонував інший громадянин за послуги переміщення товару з РФ до України.
      За фактом правопорушення складений протокол про порушення митних правил за ст.351 Митного Кодексу України, тобто дії, спрямовані на переміщення товарів та транспортних засобів через митний кордон поза митним контролем.
      Предмети правопорушення на загальну суму 7200 грн. вилучені.


 

Навть на снігоході не втечеш від відповідальності

Печать E-mail
(2 голосов)
04.03.2011 р.
     02 березня близько 3.00 ночі поблизу п\п «Танюшівка» у с.Козлово Новопськовського району нарядом 1234.jpg прикордонників був затриманий громадянин РФ, який на снігоході Arctic cat без реєстраційних документів на прикріплених до нього саморобних санях намагався перемістити мотоцикл Honda також без реєстраційних документів.
Зі слів громадянина мотоцикл він придбав на замовлення в Україні і саме їхав його забирати у селі Козлово.
      Матеріали по справі передані до митниці.
     За фактом правопорушення співробітниками митниці складено протокол про порушення митних правил за ст.351 Митного Кодексу України, тобто дії, спрямовані на переміщення товарів та транспортних засобів через митний кордон поза митним контролем.
     Предмети правопорушення на загальну суму 100 100 грн, а саме снігохід Arctic cat, вартістю 50 000 грн, мотоцикл Honda, вартістю 50 000 грн. та саморобні сані, вартістю 100 грн. вилучені.


 

Читання енциклопедичних видань - найближчий шлях до всебічної обізнаності

Печать E-mail
(0 голосов)
03.03.2011 р.
     p2160017.jpg 15 лютого близько 20 години у пункті пропуску «Лантратівка» митного поста «Старобільськ» Луганської митниці при проведенні митного контролю пасажирського потягу сполученням «Луганськ - Москва» співробітниками митниці виявлене друковане видання Великої Радянської енциклопедії 1934 року. Книгу намагався перемістити через державний кордон громадянин України, приховавши її в особистих речах. 
    Видання друковане російською мовою: «Большая Советская энциклопедия», государственное словарно-энциклопедическое издательство «Советская энциклопедия», Москва ОГИЗ РСФСР, 1934 года. Том № 60.
       Книга, зі слів власника, коштує 40 гривень. 
       За даним фактом складений протокол про порушення митних правил за ст.340 Митного кодексу України, тобто недекларування товарів, книгу вилучено.


 

Зимою водними атракціонами запасайся, літом - веселись купайся!

Печать E-mail
(1 голос)
08.02.2011 р.
        03 лютого о 21.15 до м/п «Довжанський прибув автомобіль ВАЗ 2112 під керуванням громадянина РФ. Крім водія, даним автомобілем подорожували ще двоє пасажирів також громадяни РФ.
       Формо banan.jpeg ю проходження митного контролю чоловіки обрали «зелений коридор», тобто своїми діями заявили митному органу про відсутність в них товарів та предметів, заборонених або обмежених до переміщення через митний кордон України. 
       Але під час проведення митного контролю в багажному відділенні автомобілю були виявлені надувні атракціони у кількості 3 штук, а саме: водні сані «Дельтальот-банан-6» - 1 штука, вартістю 3200 грн; водні сані «Дельтальот» - 1 штука, вартістю 5100 грн; водні сані «Бетмен» - 1 штука, вартістю 5950 грн;
       За даним фактом складений протокол про порушення митних правил за ст.339 Митного кодексу України тобто порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю.
      Товари, загальною вартістю понад 14 000 грн., вилучено.

 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 82 - 90 из 305