Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Оперативні зведення
Оперативні зведення

Повідомлення про порушення митних правил, викриті співробітниками Луганської митниціПотопаючи в ароматах парфуму...

Печать E-mail
(2 голосов)
06.06.2011 р.
     f4700.jpg   03.06.11 о 20-00 годині в районі  п/п «Новобіла» м/п «Старобільськ» Луганської митниці поблизу сел. Пантюхіне спільним митно-прикордонним нарядом було затримано трьох громадян України, які намагалися пішки перемістити поза митним контролем з України до Російської Федерації парфумерні вироби, а саме туалетну воду в асортименті на загальну суму 408 780 грн.
       За даним фактом співробітниками служби митної варти Луганської митниці складені протоколи про порушення митних правил за ознаками ст. 351 Митного Кодексу України тобто дії, спрямовані на переміщення товарів та транспортних засобів через митний кордон України поза митним контролем.
        Парфумерні вироби, загальною вартістю 408 780 грн., вилучено.
 

Затримано контрабандне жіноче взуття

Печать E-mail
(1 голос)
02.06.2011 р.
     image.jpeg 01.06.11 у селі Новоборовиці в районі м/п "Довжанський" нарядом військовослужбовців Луганського прикордонного загону у п’яти метрах від державного кордону був затриманий громадянин України, місцевий мешканець, який у пішому порядку намагався перемістити поза митним контролем з України до Російської Федерації взуття жіноче у кількості 203 пари, на суму 30 450 грн.
      З особистих пояснень громадянина з’ясовано, що взуття він придбав напередодні у місті Харкові та за домовленістю мав передати його своїй сестрі, що мешкає в Росії.
      Матеріали по справі передані до митниці.
      За даним фактом, інспектором служби митної варти Луганської митниці складений протокол про ПМП за ознаками ст. 351 Митного Кодексу України.         
       Товари вилучено.
 

Низька ціна автомобілю не завжди привід його купувати

Печать E-mail
(0 голосов)
25.05.2011 р.
       12345.jpg 16.05.11 приблизно о 20 годині 30 хвилин до пункту пропуску «Красна Талівка» прибув автомобіль BMW-535 під керуванням 19-річного громадянина РФ, який прямував з України в РФ. 
      При проходженні митного контролю громадянином у якості підстави для переміщення автомобіля, були надані свідоцтво про реєстрацію автомобіля та завірений нотаріусом нотаріального бюро Республіки Литва договір на право користування автомобілем. 
     Згідно з листом зазначеного нотаріуса договір про користування автомобілем BMW-530 їм не оформлявся, відмітки в нотаріальному реєстрі відсутні. 
      У своєму поясненні громадянин повідомив, що автомобіль був ним придбаний на території РФ у приватної особи за 200 000 рублів РФ. При оформленні договору в республіці Литва не був присутній. Про те, що зазначений договір може бути фальшивим здогадувався, але придбав автомобіль у зв'язку з його низькою вартістю. 
      Таким чином, громадянин РФ подав митному органу як підставу для переміщення через митний кордон України підроблений документ - договір на право користування автомобілем. 
       З огляду на те, що зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статею 352 Митного кодексу України, співробітниками Луганської митниці у відношенні громадянина було складено протокол про порушення митних правил. 
       Автомобіль, вартістю 200 000 рублів РФ, вилучено. 

 

Експорт вугілля за "липовими" посвідченнями якості

Печать E-mail
(0 голосов)
25.05.2011 р.
     2827.jpg При проведенні перевірки зовнішньоекономічних операцій суб'єкта ЗЕД, акредитованого в зоні діяльності Луганської митниці встановлено, що в період з 25.09.09 по 30.10.09 при здійсненні експортних поставок вугілля на адресу російських підприємств директор цього підприємства подавав до Луганської митниці  підроблені посвідчення якості, які містили реквізити вуглехімічної лабораторії, однак зазначеним підприємством не видавалися. 
     З використанням даних посвідчень якості в Луганській митниці були оформлені вантажні митні декларації, за якими суб'єктом ЗЕД було експортовано 1 708 000 кг вугілля на суму 965 537,92 грн. 
     За даним фактом співробітниками Луганської митниці складено протокол про порушення митних правил за ст. 352 Митного Кодексу України. 
      Вугілля, якеє безпосереднім предметом порушення, не вилучалося у зв'язку з тим, що було вивезено за межі митної території України. 
     
 

Нагороди не знайдуть своїх героїв

Печать E-mail
(3 голосов)
16.05.2011 р.
        004526.jpg 15 травня 2011 року о 21:30 співробітниками відділу митного контролю в пункті пропуску  «Лантратівка» митного поста  «Старобільськ» Луганської митниці при проведенні митного контролю потягу №12, сполученням «Луганськ-Москва», який прямував з України до Росії, у кишенях провідників були виявлені предмети нагород, а саме: медалі – у кількості 44 штуки,  ордени – 2 шт, хрести – 7 шт,  значок – 1 шт,  та монети – 3 штуки, що переміщувалися через кордон з приховуванням від митного контролю та не були заявлені за встановленою формою. Правопорушниками виявились громадяни України. 
        За даним фактом головним інспектором відділу митного контролю в пункті пропуску «Лантратівка» митного поста «Старобільськ» складено протокол огляду місця події.
       Предмети нагород в загальній кількості 57 одиниць вилучені,  згідно з попередньою оцінкою вилучених нагород, їх загальна вартість складає орієнтовно 45 600 грн.
       Приналежність вилученого до предметів історичної або культурної цінності буде встановлено лише після проведення відповідної експертизи.
 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 64 - 72 из 305