Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Оперативні зведення
Оперативні зведення

Повідомлення про порушення митних правил, викриті співробітниками Луганської митниціТікав із рибою під шквалом куль

Печать E-mail
(3 голосов)
05.10.2011 р.
      riba.jpeg 03 жовтня 2011 року нарядом прикордонників був затриманий громадянин України, який на автомобілі УАЗ нагамагвя перемістити з РФ в Україну поза митним контролем в об’їзд митного поста «Ізварине» 30 брикетів свіжомороженої риби «ментай» російського виробнцтва, всього 590  кг.
     Помітивши прикордонників, водій спробував сховатися у напрямі українського селища Микишівка, але правоохоронцям вдалося зупинити порушника, застосувавши при цьому попереджувальні постріли.
      Матеріали по справі передані до митниці.
      За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за статею 351 Митного Кодексу України.
     Предмети правопорушення, а саме свіжоморожена риба «ментай» вартістю 5900,00 грн. та автомобіль УАЗ вартістю 20000,00 грн. вилучено.
 

Забув, що має зброю

Печать E-mail
(1 голос)
03.10.2011 р.
        dsc01799.jpg 01.10.2011 співробітниками митного поста «Довжанський» було проведено поглиблений огляд автомобілю Сузукі, який прибув по смузі спрощеного митного контролю у напрямку виїзду з України до РФ.
        За кермом авто знаходився громадянин України, який був опитаний митниками на предмет переміщення обмежених чи заборонених до переміщення товарів та предметів.
       При проведенні оперативних заходів в салоні автомобіля, в барсетці, яка знаходилася між передніми сидіннями авто, було виявлено газовий пістолет «Mauser-Werke» 9-ти міліметрового калібру та 32 патрони до нього (газові, травматичні та холості).
        Громадянин пояснив, що обрав «зелений коридор» тому що думав, що не має заборонених до переміщення речей, та гадав, що зазначений пістолет він залишив вдома. Дозвіл на вивезення зброї відсутній, тому як він не збирався вивозити пістолет. Придбав його для самозахисту, але жодного разу не використав.
        За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 339 Митного кодексу України.
          Пістолет та набої до нього вилучено.
 

Чоловіки готуються до зими

Печать E-mail
(1 голос)
30.09.2011 р.
       01726.jpg Того ж дня, о 19.35 на околиці с.Благовіщенка Станично-Луганського району, поблизу митного поста «Красна Талівка», спільним митно-прикордонним нарядом був затриманий громадянин України, який також у пішому порядку переміщував поза митним контролем з України до РФ зимове чоловіче взуття в асортименті.
      Чоловік займається приватними вантажо-пасажирськими перевезеннями та до місця події доставив 8 картонних пакунків з взуттям власним автомобілем Фольцваген Пасат. Свої дії громадянин пояснив прагненням отримання грошової винагороди за послуги переміщення.
        Всього у пакунках знаходилося 50 пар взуття.
        За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за статею 351 Митного Кодексу України.
        Товари, загальною вартістю 15000,00 грн., вилучено.
 

Цигарки препродати не вдалося

Печать E-mail
(1 голос)
30.09.2011 р.
       11198.jpg 29.09.11 в 16.00 у с.Бірюково Свердловського району неподалік від  митного поста «Довжанський» в 10 метрах від державного кордону спільним митно-прикордонним нарядом був затриманий громадянин України при намаганні пішки поза митним контролем перемістити з РФ в Україну  3150 пачок цигарок «Прима».
       Події відбувалися у лісополосі близько містка через річку, яким саме і переміщував коробки з цигарками правопорушник. Він був затриманий нарядом при переміщенні останньої з 10 коробок.
       Свої дії громадянин пояснив тим, що придбав цигарки в РФ з метою  перепродажу їх в Україні за ціною вищою за ціну придбання.
        За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за статею 351 Митного Кодексу України.
        Товари, загальною вартістю 9135,00 грн., вилучено.
 

Шкідливі звички можуть довести до кримінальної справи

Печать E-mail
(0 голосов)
19.09.2011 р.
       p1010011.jpg 18.09.2011 о 14.30 на м/п «Ізварине» було проведено поглиблений догляд автомобілю «Опель Омега» під керуванням громадянина РФ, що переміщувався у напрямку в’їзду на територію України. У якості пасажирів даним автомобілем подорожували двоє громадян України.
       В ході проведення огляду салону автомобілю на задньому сидінні була виявлена чоловіча сумка для документів, в наружному кармані якої знаходився паперовий зверток з висушеною та подрібненою речовиною рослинного походження зі специфічним запахом. Розмір пакунку складає приблизно 7х4 см.
        З огляду на те, що зазначена речовина за своїми властивостями може бути визнана предметом контрабанди, її було направлено на експертне дослідження.
        Вага буде визначена додатково.
        За даним фактом складено протокол огляду місця події.
 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 46 - 54 из 305