Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Оперативні зведення
Оперативні зведення

Повідомлення про порушення митних правил, викриті співробітниками Луганської митниціЗакон суворий, але це закон!

Печать E-mail
(10 голосов)
25.09.2008 р.
     Цей тиждень видався «багатим» для Луганської митниці на незаконне переміщення через державний кордон холодної зброї. Так, з різницею в кілька днів співробітниками Луганської митниці було виявлено та вилучено вже три ножі.
     17 вересня близько 10 години вечора у пункті пропуску “Ізварине”, при проведенні прикордонно-митного контролю були виявлені приховані від митного контролю предмети: офіцерський кортик, фотокартки, листівки, медалі, нагрудні знаки та знаки родів військ фашистської Німеччини та царської Росії періоду 1914-1945 років. Власником даного “скарбу” виявився громадянин України, який пішки намагався перемістити його з України до Росії. Зі слів громадянина загальна вартість переміщуваних ним предметів приблизно 700 гривень.
      За даним фактом Луганською митницю було порушено кримінальну справу, оскільки серед затриманих предметів був офіцерський кортик, а холодна зброя, як відомо, належить до предметів, на які поширюється дозвільна система, тобто особливий порядок виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, обліку і використання з метою охорони інтересів держави та безпеки громадян. Інші предмети порушення законодавства – вилучені для проведення експертизи та встановлення їх належності до культурних цінностей.
     19 вересня у пункті пропуску “Красна Талівка”, при проведенні прикордонно-митного контролю автомобілю “ВАЗ”, за кермом якого перебував громадянин Росії, було виявлено не задекларований мисливський ніж. Правопорушник намагався перемістити мисливське приладдя з України до Росії, по смузі спрощеного митного контролю, за що й поплатився, бо однією з умов вибору зазначеної смуги, тобто «Зеленого коридору» є відсутність в особи предметів обмежених, або заборонених до ввезення на територію України.
     Вже через кілька днів, свою професійність, видалася нагода проявити митникам у пункті пропуску “Червона Могила”. При проведенні митного контролю пасажирського поїзду інспектор митної служби звернув увагу на нервову поведінку громадянина Росії і, в результаті, зрозумів причину – мисливський ніж в ножнах. Виявилось, що пасажир поїзда вирішив приховати ніж, вартість якого, за словами власника, становить більше 400 грн, загорнувши його в рушник, а потім у матрац.
     Оскільки ніж було переміщено шляхом приховування від митного контролю, то інспектором Луганської митниці був складений протокол про ПМП, за ознаками ст.352 МК України.
     В усіх трьох випадках предмети порушення були вилучені, а їх власникам доведеться відповідати за законом, адже: Dura lex, sed lex –Закон суворий, але це закон.

 

Куховар чи контрабандист?

Печать E-mail
(2 голосов)
24.09.2008 р.
     23 вересня близько 17 години в районі пункту пропуску “Ізварине” увагу спільного наряду співробітників СМВ та ОБПМЗ Луганської митниці та військовослужбовців Луганського прикордонного загону привернув громадянин Росії, який пішки перемістився з Росії до України. При собі він мав незвичний «багаж». В ході більш детального огляду виявилось, що маленький пакуночок містить речовину рослинного походження сіро-зеленого кольору із специфічним запахом. Вага переміщеного пакунку близько 200 грамів.
     За даним фактом, старшим інспектором відділу боротьби з незаконним переміщенням наркотиків і зброї СМВ та ОБПМЗ Луганської митниці складений протокол про ПМП, за ознаками ст.351 Митного Кодексу України – дії, спрямовані на переміщення товарів, транспортних засобів через митний кордон України поза митним контролем. Речовина знайдена у порушника – вилучена. Точна вага та належність вилученої речовини до наркотичних засобів буде встановлена за результатами експертного дослідження.


 

Прогадав...

Печать E-mail
(2 голосов)
19.09.2008 р.
     Декілька днів тому з території Росії до Україну надійшов вантаж. При проведенні митного огляду вантажу, на вантажному митному терміналі Луганської митниці, був виявлений факт недекларування частини вантажу, а саме: медичні приналежності, предмети та частини меблів, на загальну суму більше 40 000 грн. Невідомо на що саме розраховував правопорушник, можливо, на неуважність посадових осіб, але, як виявилось, даремно.
     За даним фактом співробітником Луганської митниці складений протокол про ПМП, за ст.340 МК України. Незадекларовані товари вилучені, а правопорушник чекає покарання.


 

Цінитель культурної спадщини

Печать E-mail
(4 голосов)
19.09.2008 р.
17 вересня близько 10 години вечора у пункті пропуску “Ізварине”, при проведенні прикордонно-митного контролю були виявлені приховані від митного контролю предмети: офіцерський кортик, фотокартки, листівки, медалі, нагрудні знаки та знаки родів військ фашистської Німеччини та царської Росії періоду 1914-1945 років. Власником даного “скарбу” виявився громадянин України, який пішки намагався перемістити його з України до Росії. Зі слів громадянина загальна вартість переміщуваних ним предметів приблизно 700 грн.
За даним фактом, провідним інспектором Луганської митниці складений протокол про ПМП, за ознаками ст.352 МК України – дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, а предмети порушення законодавства – вилучені
 

З республіки Афганістан до України незаконно імпортували ізюм.

Печать E-mail
(2 голосов)
15.07.2008 р.
У вантажно-митній декларації було заявлено до митного оформлення в режимі імпорт груз «1-ВИНОГРАД СУШЕНИЙ:-ЧЕРВОНИЙ ВІДМИТИЙ ІЗЮМ - 52875КГ. ІЗЮМ АФГАНСЬКИЙ ОБРОБЛЕНИЙ,БЕЗ КІСТОЧОК. ФАСОВКА:КАРТОННІ ЯЩИКИ ПО 12,5КГ. ВИРОБНИК:"GHAZAL GENERAL TRADING CO.LTD" АФГАНІСТАН. 2-4230 МІСЦЬ. ПАКУВАННЯ: КАРТОННІ ЯЩИКИ. МАРКУВАННЯ: НАЗВА, ВІДПРАВНИК, ВАГА, ДАТА ВИРОБНИЦТВА, СТРОК ПРИДАТНОСТІ» .
 
<< [Первая] < Предыдущая 31 32 33 34 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 298 - 305 из 305