Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Оперативні зведення
Оперативні зведення

Повідомлення про порушення митних правил, викриті співробітниками Луганської митниціРічка не стала для порушника нездоланною перешкодою

Печать E-mail
(4 голосов)
25.11.2011 р.
     23112011132.jpg Вранці 23 листопада на околиці села Власівка Краснодонського району на відстані 5 метрів від лінії державного кордону спільним митно-прикордонним нарядом був затриманий громадянин РФ при намаганні у пішому порядку в брід річки Велика Кам’янка перемістити поза митним контролем товари народного споживання в асортименті на суму 40 050 грн.
      Тюки з товаром, герметично замотані липкою стрічкою, чоловік переміщував почергово з території України до суміжної держави, де прикордонною смугою як раз є річка В.Кам’янка, яку чоловік долав вдягнувши риболовецькі гумові чоботи.
      Правоохоронці налічили 162 одиниці товару з 7 найменувань, серед яких жіночі сукні, піжами, джинсовий підлітковий одяг та інше.
      За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 351 Митного Кодексу України.
      Товар, загальною вартістю понад 40 тис.грн., вилучено.
 

Луганські митники вилучили незадекларовану валюту РФ та вироби зі срібла

Печать E-mail
(6 голосов)
21.11.2011 р.
       02434.jpg 20 листопада 2011 року близько 18.00 до митного поста «Червона Могила Луганської митниці прибув пасажирський потяг, що слідував з Єкатеринбурга (РФ) до Сімферополю (Україна).
        При проведенні працівниками митного поста оперативно-контрольних заходів пасажири потягу були опитані на предмет переміщення валюти, товарів та речей, заборонених або обмежених до переміщення через митний кордон України, або таких, що підлягають обов’язковому декларуванню. 02447.jpg
        Після усного опитування громадянам було запропоновано заповнити декларації.
       Однак, при проведенні митного огляду валіз пасажирів у громадянки РФ серед особистих речей було виявлено ювелірні вироби зі срібла 925 проби в асортименті (каблучки, сережки, ланцюжки, браслети та інше), які при заповненні декларації громадянка не вказала. Усього понад 100 найменувань на суму 54 363 грн. Однак цим справа не закінчилася. Крім прикрас громадянка ще приховала той факт, що переміщує валюту у сумі 106 000 рублів РФ.
        Жінка розповіла митникам, що придбала прикраси на батьківщині у Росії та везла їх з метою продажу на території України.
         За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 340 Митного Кодексу України.
          Валюту РФ у сумі 106 000 рублів та ювелірні вироби на загальну суму понад 54 000 грн., вилучено.
 

Луганські митники затримали понад пів мільйона рублів Російської Федерації

Печать E-mail
(6 голосов)
18.11.2011 р.
       0284.jpg Учора, 17 листопада, ввечері, близько 19.30 до митного поста «Красна Талівка» у напрямку в’їзду з РФ до України прибув автомобіль FORD MONDEO. За кермом авто знаходився громадянин РФ, керівник російського підприємства.
       Формою проходження митного контролю чоловік обрав «зелений коридор», заявивши тим самим митному органу про відсутність в нього валюти, товарів та предметів, що підлягають обов’язковому декларуванню. Крім того, громадянин був додатково опитаний митниками щодо наявності подібних речей, однак відповів, що нічого подібного не переміщує. 2378.jpg
        В ході проведення митного огляду автомобілю на задньому сидінні авто був виявлений чорний шкіряний портфель. На прохання митників відкрити його громадянин помітно занервував і повідомив, що в портфелі у нього містяться документи, а також 588 000 рублів РФ, які є коштами підприємства та він несе за них особисту відповідальність.
        Починаючи з моменту огляду автомобілю чоловік вів себе дуже некоректно, нервував, зривався на крик, погрожував впливом високопоставлених осіб.
        За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 339 Митного Кодексу України.
        Валюту РФ у сумі 588 000 рублів (558 купюр номіналом у 1000 рублів), вилучено.
 

Щоб потім клопоту не мати треба усі товари задекларувати

Печать E-mail
(7 голосов)
17.11.2011 р.
       02407.jpg 16.11.11 о 21.10 під час здійснення митного контролю ручної поклажі пасажирів 02425.jpg авіарейсу сполученням «Москва-Луганськ» у залі «Приліт» міжнародного аеропорту «Луганськ» у громадянки України у сумці серед особистих речей Луганські митники  виявили набір церковної утварі – потир з 7 предметів, які містилися у картонній коробці. Предмети мають гравіювання релігійного змісту та напилення жовтого кольору.
       Громадянка обрала зелений коридор, тим самим заявивши митному органу про відсутність в неї товарів та предметів, що підлягають обов’язковому декларуванню. При перевірці документів митники звернули увагу на те, що жінка дуже часто перетинає кордон, тобто необізнаність у порядку проходження нею митних процедур виключена.
       Жінка розповіла, що купила церковне принаддя у Москві в спеціалізованому магазині за ціною 15 200 російських рублів, що у валюті України складає 8297,75 грн.
        За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 339 Митного Кодексу України.
        Товар, загальною вартістю понад 8000 грн., вилучено.
 

Подарунок для родича виявився холодною зброєю

Печать E-mail
(2 голосов)
17.11.2011 р.
       303204.jpg Луганською митницею порушено кримінальну справу у відношенні громадянина Вірменії за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 201 КК України.
        Зазначений громадянин 04.11.11, приблизно о 21 годині 40 хвилин, у якості пасажира прибув до митного поста «Ізварине» на автомобілі «Chery», що прямував у напрямку виїзду з України до РФ. В ході проведення митного контролю автомобіля, в багажному відсіку у валізі, що належить пасажирові, під особистими речами був виявлений ніж загорнутий у фольгу. Даний ніж чоловік намагався перемістити через кордон з приховуванням від митного контролю.
        Ніж виготовлений саморобним способом по типу мисливського ножа загального призначення. Довжина леза складає 16,5 см, ширина клинка у середній частині 32,7 см, товщина леза – 0,4 см. Лезо ножа оснащено опором, дві поверхні мають ріжучу кромку. Рукоятка виповнена із полімерного матеріалу коричневого кольору.
        Зі слів громадянина ніж він віз на батьківщину у якості подарунка родичу.
        Відповідно висновку експертизи ніж є холодною зброєю колюче-ріжучої дії.
        Предмет правопорушення вилучено.
 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 28 - 36 из 305