Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Оперативні зведення
Оперативні зведення

Повідомлення про порушення митних правил, викриті співробітниками Луганської митниціМитники знову виявили факт ухилення від сплати податків

Печать E-mail
(3 голосов)
05.01.2012 р.
     140067.jpg 30.12.11 директором підприємства – суб’єкта ЗЕД, акредитованого в зоні діяльності Луганської митниці, були заявлені до митного оформлення шприці ін’єкційні одноразового використання Китайського виробництва. В графі 31 ВМД було зазначено, що об’єм даних шприців становить 11 мл, а в графі 33 був зазначений код додаткової класифікації товарів – 9000, який відповідає іншим шприцям, окрім шприців об’ємом 2 мл, 5 мл та 10 мл. Ставка мита на шприці об’ємом 11 мл, країною походження яких є Китай, складає 0%.
      Згідно ДСТУ ГОСТ 24861:2009 довжина циліндра шприця повинна бути такою, щоб його загальна місткість була на 10 % більшою від номінальної.
     Відповідно до протоколу досліджень зразків продукції встановлено, що за співвідношенням загальної та номінальної місткості зразок не відповідає вимогам ДСТУ ГОСТ 24861:2009 та дані шприці можна використовувати лише для ін’єкцій об’ємом 10 мл.
    На підставі вищевикладеного встановлено, що фактична місткість шприців становить 10 мл. Ставка антидемпінгового мита на шприці об’ємом 10 мл, країною походження яких є Китай, складає 347,14%.
      Таким чином суб’єктом ЗЕД були заявлені неправдиві відомості про місткість шприців як підстава для звільнення від сплати митних платежів у розмірі 787 989,83 грн, які повинні бути сплачені при митному оформленні вищевказаного товару.
      За даним фактом складений протокол про порушення митних правил за ознаками ст.ст.340, 355 Митного кодексу України.
        Шприці ін'єкційні одноразового використання, у кількості 777 970 штук, вартістю 180 496,47 грн., вилучені.
 

Комплектуючі до комп'ютерної техніки переміщувались по підробним документам

Печать E-mail
(5 голосов)
15.12.2011 р.
       platy.jpg 14.12.2011 на м\п «Довжанський» співробітниками служби митної варти Луганської митниці був здійснений переогляд консалідованого  вантажу, що переміщувався транзитом з Європи до Азербайджану автомобілем «DAF» під керуванням громадянина Азербайджану.
        В результаті проведеного переогляду вантажу було встановлено невідповідність кількості товару даним, вказаним в товаро-супровідних документах. А саме, для проходження митного контролю водій надав документи, в яких зазначено, що товар «Материнські плати до комп’ютерної техніки» переміщується у кількості 320 штук, але фактично митниками було налічено 2400 одиниць зазначеного товару, загальною вартістю 710 080 грн.
        Крім того, при проведенні контрольних заходів на палетах з продукцією був виявлений інший пакет документів, в яких відображалась реальна картина щодо фактичної кількості переміщуваних товарів.
         Таким чином було скоєно дії, направлені на переміщення товарів з приховуванням від митного контролю та надання митному органу, у якості підстави для переміщення, неправдивих відомостей.
         За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 352 Митного Кодексу України.
         Товар «Материнські плати до комп’ютерної техніки», вартістю 710 080 грн., вилучено.
 

Припинено одразу дві спроби незаконного переміщення товарів народного споживання

Печать E-mail
(5 голосов)
13.12.2011 р.
      img_0507.jpg Два подібних факти порушень митних правил поза митним контролем зафіксували Луганські митники протягом минулої доби.
       Так, 12.12.2011 в районі м/п «Червонопартизанськ» спільним нарядом співробітників митної варти Луганської митниці та військовослужбовців Луганського прикордонного загону був затриманий громадянин України, який у пішому порядку намагався перемістити поза митним контролем з України до Російської Федерації товари народного споживання в асортименті, а саме: взуття, окуляри та одяг «секонд-хенд», на загальну суму 47 618 грн.
        Аналогічний випадок трапився того ж дня поблизу м/п «Ізварине». Спільним митно-прикордонним нарядом був затриманий громадянин РФ, який на автомобілі  ВАЗ-21214 намагався перемістити поза митним контролем з України до суміжної держави товари народного споживання в асортименті, а саме: посуд та предмети до меблів на суму 9 735 грн. та крихту металевого сплаву – 914,8 кг у 30 поліпропіленових мішках, на суму 45 740 грн., на загальну суму 55 475 грн.
        За даними фактами складені протоколи про порушення митних правил за ознаками статті 351 Митного Кодексу України.
         Усі товари, загальною вартістю 103 093 грн. та автомобіль, що є безпосереднім предметом правопорушення, вилучені.
 

Луганські митники затримали "пухнасту контрабанду" - ...жіночу мрію, чоловічі розтрати...+ВІДЕО

Печать E-mail
(5 голосов)
07.12.2011 р.
    pc061253.jpg   Близько першої години ночі 06 грудня 2011 року на вулиці Дружби Народів, поблизу п/п «Мілове», спільний митно-прикордонний наряд затримав громадянина України, який пішки поза митним контролем намагався перемістити з Росії в Україну товар «шуби жіночі» з натурального хутра (попередньо норки), усього 19 штук.
      Чоловік був затриманий в 5-ти метрах від лінії державного кордону в районі автостанції «Мілове». Товар він ніс в дорожній сумці. Шуби були спаковані таким чином, що кожен зверток за розміром був не більше чоловічої барсетки.
      При затриманні чоловік зізнався, що придбав товар у Москві на речовому ринку та віз додому з метою перепродажу, адже дружина планувала займатись підприємництвом та розгорнути бізнес по реалізації верхнього жіночого одягу.
      За даним фактом співробітниками Луганської митниці складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 351 Митного Кодексу України.
      Товар «шуби жіночі, хутряні», вартістю 101 900 грн., вилучено.
 
 

Якісна китайська продукція не пройшла повз пильного ока Луганських митників

Печать E-mail
(5 голосов)
05.12.2011 р.
      douan.jpg 04 грудня на м/п «Червона Могила» Луганської митниці при проведенні митного контролю одного з вагонів пасажирського потягу сполученням «Київ-Баку» в службовому купе провідників була виявлена продукція корпорації «Доюань КНР» з 17 найменувань (косметика, медичні препарати, медичні атрибути, предмети вжитку, особистої гігієни, аксесуари).
       Товар був схований на третій полці за пакетами з чистою постільною білизною та містився у дорожній валізі.
       Жінка провідник (громадянка РФ) при усному опитуванні зазначила, що в купе в неї тільки особисті речі та одяг. Після виявлення прихованих товарів вона у відчаї заявила, що приховала факт їх наявності тому що знала, що товар доведеться декларувати зі сплатою усіх необхідних платежів.
       Разом з продукцією в сумці знаходились каталоги та прайс-листи, згідно яких загальна вартість товару складає 19 610 грн.
        За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 352 Митного Кодексу України.
        Товар, вартістю понад 19 тис.грн., вилучено.

 

 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 19 - 27 из 305