Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Прес-релізи
Прес-релізи

Офіційні повідомлення, про результати роботи Луганської митниці На засіданні Громадської Ради митники та представники бізнесу обговорювали Нову редакцію Митного Кодексу

Печать E-mail
(2 голосов)
30.11.2011 р.
        dsc02453.jpg Вчора 29 листопада на базі Луганської регіональної ТПП відбулося спільне засідання «Клубу бізнесу» та представників Громадської ради із залученням спеціалістів Луганської митниці.
         На обговорення було винесено найактуальніше на цей час питання – прийняття Верховною Радою Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів України».
        Розпочав засідання Голова Громадської Ради при Луганській митниці Сергій Кириченко, який висловив спільне бажання присутніх ретельно розібратися у новаціях в митному законодавстві з метою отримання можливості повноцінно та продуктивно працювати та взаємодіяти з митницею з моменту набрання Новим Митним Кодексом законної сили на початку наступного року.
         В ході обговорення виступили спеціалісти митниці, які детально розповіли про нововведення за напрямком роботи свого підрозділу з використанням демонстраційних матеріалів.
 

Новий Митний кодекс обговорювали в ході проведення інтерв'ю з начальником митниці С.М.Попазогло+ВІДЕО

Печать E-mail
(6 голосов)
21.11.2011 р.
        16 листопада начальник Луганської митниці С.М.Попазогло в 01966.jpg ході проведення інтерв’ю відповідав на питання журналіста передачі «Патруль» Луганського обласного телебачення Валентини Троян. Темою для спілкування стало прийняття нової редакції Митного Кодексу України.
        В ході інтерв’ю Сергій Миколайович розповів про позитивні аспекти нової редакції Митного Кодексу, що стосуватимуться як пересічних громадян, які перетинатимуть митний кордон України, так і суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.
        На питання телевізійників у чому саме принципова різниця між новоприйнятим Кодексом та діючим, керманич митниці розповів, що Нова редакція перш за все спрямована на лібералізацію та демократизацію відносин між митницею та бізнесом. Новації в митному законодавстві значно зменшать бюрократичність митних процедур, суттєво розширять права підприємців, дозволять зменшити вплив «людського фактору» на процес та результат митного оформлення товарів. Це стане суттєвим кроком до наближення митних процедур до європейських стандартів.
        Наприкінці інтерв’ю Сергій Миколайович подякував представникам ЗМІ за активну участь у всебічному  висвітленні діяльності митниці та висловив сподівання на подальше плідне співробітництво з Луганською митницею.
       Також начальник митниці привітав телевізійників з професійним святом - Днем працівника радіо, телебачення та зв’язку. Побажав  творчих знахідок та наснаги, сенсаційних матеріалів та актуальних новин, професійних здобутків, вдячної аудиторії, а також завжди бути у вирії найцікавіших подій!
 

За 10 місяців 2011 року Луганською митницею перераховано в 1,7 разів більше платежів ніж у аналогічному періоді минулого року

Печать E-mail
(3 голосов)
17.11.2011 р.
      gerb_dmsu.jpg У 2011 році в Луганській митниці простежується значне зростання надходжень до Держбюджету України. Вже за 10 місяців поточного року, порівняно з минулорічними проказниками, митницею перераховано майже на 900 млн. грн. більше платежів до держскарбниці (в 1,7 рази). Відповідна позитивна тенденція зберігається й впродовж листопада. Луганська митниця на сьогодні забезпечила перерахування платежів обсягом 2,3 млрд. грн.
      Цього року збільшився й обсяг експортно–імпортних операцій товарів і та досяг показника майже 4 млрд. дол. США., при цьому імпортний товарообіг зріс більш ніж у 1,7 рази та склав 1,2 млн. дол. США.
      Найбільш вагомими товарними позиціями, що характеризують імпорт, протягом 2011 року були: кам‘яне вугілля, нафтопродукти, частини до залізничного составу, сталевий прокат, феросплави, руди та концентрати залізні, дизель-генератори.
      Традиційно, серед іноземних партнерів підприємств Луганщини найбільший відсоток товарообігу у січні – листопаді 2011 р. припадає на зовнішньоекономічні операції з Росією: по імпорту  (майже 52%),  по експорту (61%). Крім того, стабільні у 2011 році зовнішньоекономічні зв’язки приходяться на імпортерів з США, Китаю, Казахстану, Німеччини, по експорту – Польщі, Мексики, Білорусі, Угорщини.
       Значною мірою надходженням до Держбюджету України у 2011 році сприяла активізація зовнішньоекономічної діяльності основних  підприємств-імпортерів Луганської області, зокрема: ПАТ «Алчевський коксохімічний завод», ПАТ «Алчевський меткомбінат», ПАТ «Луганськтепловоз», ВАТ «Стахановський вагонзавод», ТОВ «ЛЛК Україна», ПАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат», ПрАТ «Техносистема», ТОВ «Торгівельний дім «Євротрубпласт», ТОВ фірма «Промінвест Пластик», ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот», ПрАТ «Линік», ТОВ «Рууккі Україна».
 

На робочій зустрічі керівники митних органів суміжних країн обговорювали шляхи оптимізації здійснення обміну інформацією

Печать E-mail
(7 голосов)
11.11.2011 р.
      02401.jpg 10 листопада 2011 року у міжнародному автомобільному пункті пропуску "Бугайовка" (ФТС РФ) відбулася робоча зустріч представників Воронежської (РФ) та Луганської (Україна) митниць.
     В ході проведення зустрічі обговорювались питання щодо обміну інформацією шляхом розміщення на інформаційних стендах пунктів пропуску української сторони (Просяне, Новобіла) і російської сторони (Бугайовка, Новобіла) інформації про правила переміщення товарів і транспортних засобів через митні кордони суміжних держав, що діють в Україні та Росії.
      Крім того, згідно порядку денного були розглянуті питання щодо реалізації завдань і заходів з підготовки та проведення фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 з футболу в Україні. 02316.jpg
      Також сторони обговорили питання реалізації Протоколу між Держмитслужбою України та Федеральною митною службою Росії про взаємне визнання окремих результатів митного контролю товарів та транспортних засобів в процесі здійсненні митних операцій при перетині українсько-російського митного кордону, підписаного в м. Донецьку (Україна) 18.10.2011 року.
 

Начальник Луганської митниці провів прес-конференцію на тему: "Прийняття нової редакції Митного Кодексу"+ВІДЕО

Печать E-mail
(5 голосов)
09.11.2011 р.
       02274.jpg Сьогодні, 09.11.11, начальник Луганської митниці Сергій Миколайович Попазогло провів прес-конференцію для представників ЗМІ на тему: «Прийняття нової редакції Митного Кодексу: основні аспекти, переваги для суб'єктів ЗЕД».
       В ході прес-конференції начальник митниці повідомив присутніх, що 3 листопада 2011 року Верховною Радою України був прийнятий Закон України "Про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів України".
       Сергій Миколайович відмітив, що прийняття нового Митного кодексу позитивно вплине не тільки на зовнішню торгівлю, але й на економічну ситуацію в Україні в цілому, внаслідок чого активізується зовнішньоекономічна діяльність і збільшиться товарообіг, а відповідно, збільшаться надходження до державного бюджету.
       Начальник митниці зауважив, що основною метою запровадження нового Митного кодексу є приведення Українського митного законодавства України у відповідність до норм Міжнародної Конвенції "Про спрощення та гармонізацію митних процедур", підвищення рівня ефективності протидії митним правопорушенням, посилення ролі пост-аудиту.
    
 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 82 - 90 из 142