Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Прес-релізи
Прес-релізи

Офіційні повідомлення, про результати роботи Луганської митниці Відбулася робоча зустріч представників Луганської та Воронезької митниць

Печать E-mail
(3 голосов)
20.02.2012 р.
   dsc02858.jpg Днями в стінах Луганської митниці відбулася робоча зустріч представників Луганської та Воронезької митниць в ході якої обговорювались питання, пов'язані з організацією роботи в пунктах пропуску на спільній ділянці російсько-українського кордону та організацією взаємодії в галузі правоохоронної діяльності.
     Керуючись прагненням активізувати співпрацю в напрямку підвищення рівню комфорту перетину громадянами російсько-української ділянки кордону та посилення спільних дій з виявлення та припинення порушень митного законодавства, сторони обговорили питання, що становлять взаємний інтерес. dsc02825.jpg
     Результатом проведеної зустрічі стала домовленість сторін щодо обміну інформацією про можливу обстановку в пунктах пропуску через державний кордон та перспективи її розвитку в період проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу "Євро 2012".
    Сторони зобов’язалися врахувати у спільній діяльності та взяти на особистий контроль процес здійснення митних процедур у відношенні груп вболівальників, прямуючих до місць проведення футбольних матчів і назад в пріоритетному порядку, а також приймати всілякі заходи, в рамках своєї компетенції, з метою недопущення черг транспортних засобів перед пунктами пропуску.
 

Луганська митниця розпочала роботу згідно нової структури

Печать E-mail
(7 голосов)
25.01.2012 р.
    012568.jpg   З 2012 року Луганська митниця розпочала роботу відповідно до нової структури та штатного розпису, затверджених Головою Державної митної служби І.Г.Калєтніком від 26.12.2011 та введених в дію наказом Луганської митниці від 27.12.2011 № 954.
     З 20 січня митниця запрацювала в оновленому режимі. Наказом по митниці особовий склад призначено на нові посади, а деякі працівники проходять стажування на вищі посади.
    Штатна чисельність Луганської митниці співпадає з фактичною та становить 540 одиниць.
      Істотні структурні зміни позначилися як на прикордонній ділянці, так і на внутрішніх підрозділах митниці.
      Відтепер Луганська митниця налічує 33 структурних підрозділи, 18 з яких митні пости (7 внутрішніх, 11 прикордонних).
     Так, статус митних постів набули 6 відділів митного оформлення у пунктах пропуску митного поста «Старобільськ», а також створено митний пост «Луганськ-центральний», який поєднує в собі виконання функцій, що попередньо виконували відділи митного оформлення № 1, 2, 3.
   
 

Розвиток Всесвітньої митної організації та відносин Україна – ВМО

Печать E-mail
(5 голосов)
20.01.2012 р.
       228px-wco_bilingual_white_background.jpg Вже протягом багатьох років митники всього світу кожного 26 січня відзначають своє професійне свято – День митної служби. Однак, багато із тих, хто його відзначає та бажає митникам всієї планети здоров’я, професіоналізму та доброго ставлення до всіх питань при переміщенні товарів, транспортних засобів та інших предметів через митний кордон, навряд чи знайомі з історією виникнення цього свята. Так само багато хто не до кінця знає про роль та місце головного органу митників – Всесвітньої митної організації – в регулюванні митних відносин, створенні єдиних для світового економічного простору митних правил, норм та стандартів, в організації митних союзів, в підвищенні ефективності діяльності митних адміністрацій.
       Міжнародне співробітництво на сьогоднішній день є одним з ключових факторів, що впливає на міжнародну торгівлю товарами, розвиток міжнародного транспорту та туризму. Безперечним фактом є те, що досягнення сучасного рівня міждержавного співробітництва в митній сфері, співробітництва між національними митними організаціями було б неможливе без створення міцних інституціональних основ.
 

Луганські митники підвели підсумки роботи у 2011 році+ВІДЕО

Печать E-mail
(3 голосов)
17.01.2012 р.
      02720.jpg 17 січня 2012 року в Луганській митниці відбулася розширена нарада по підведенню підсумків діяльності митниці у 2011 році за участю Директора департаменту, Члена Колегії Держмитслужби України А.Є.Гутника, керівників апарату Луганської Облдержадміністрації, правоохоронних органів, за присутності представників ЗМІ.
       Після наради А.Є.Гутник та начальник Луганської митниці С.М.Попазогло відповідали на питання журналістів в ході проведення прес-конференції.
      Анатолій Євгенійович визначив роботу Луганських митників доброю та зауважив, що митницею здійснено чималий стрибок у забезпеченні наповнення Державного бюджету у порівнянні з минулим роком. Адже майже в двічі збільшилися перерахування Луганської митниці у 2011 році відносно показників 2010 року. 02724.jpg
   Крім того, Директор департаменту відмітив, що Луганська митниця справилася з тими завданнями, які були поставлені Держмитслужбою України. Зауважив, що характерною її особливістю, як і інших митниць промислових регіонів, є орієнтація на сировину і експорт.
       Також Анатолій Гутник зазначив, що 2011 рік був етапним для українських митників.
      «Впроваджено та нормативно закріплено механізм розподілу суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності. Це означає, що підтвердження партнерських намірів митниці щодо добросовісних підприємців працює. Держмитслужбою виконано план по перерахуванню податків та зборів до держскарбниці на 120%. На сьогодні це добрий результат», - зауважив Анатолій Гутник.
 

Попередній документальний контроль в дії

Печать E-mail
(2 голосов)
06.01.2012 р.
      mitniy_kontrol.jpeg Після набуття чинності постанов Кабінету Міністрів України від 05.10.2011 № 1030 та № 1031 з 15 грудня 2011 року контроль вантажів, що належать суб’єктам ЗЕД, під час переміщення через митний кордон України, здійснюється у формі попереднього документального контролю (ПДК).
        Головна мета запровадження такого порядку оформлення вантажів на кордоні – уникнення створення черг, зменшення часу проходження інших видів контролю у пункті пропуску та створення комфортних умов для перевізників під час проходження митного контролю.
      Попередній документальний контроль застосовується, у разі наявності повного комплекту документів на вантаж, для прискореного проходження митного оформлення без залучення фахівців суміжних контролюючих органів (фітосанітарний, ветеринарний, екологічний, санітарно-епідеміологічний контроль та контроль за переміщенням культурних цінностей).
     Прикордонними митними постами Луганської митниці з початку введення в дію вимог вищезазначених постанов, здійснено пропуск понад 1900 вантажів, серед яких припинено ПДК лише у 247 вантажів. ПДК припиняється, коли відсутній хоча б один з дозвільних документів (неповний комплект документів на вантаж), або якщо державним органом здійснюються протиепідемічні заходи, запроваджено карантин, виявлено пошкодження упаковки товару, наявні ознаки псування товару, транспортний засіб не відповідає вимогам екологічної безпеки або закінчився строк придатності товарів. В такому випадку, до здійснення контролю залучаються фахівці відповідного державного контролюючого органу.
      Досвід практичного застосування ПДК показав, що суб’єкти ЗЕД зацікавлені в тому, щоб перетин митного кордону вантажів здійснювався без затримок. Тому, з метою прискорення вантажопотоку, для проходження митного контролю в формі ПДК у пункти пропуску, через які здійснюються переміщення вантажів, завчасно надаються завірені копії дозвільних документів.
      На цей час можна зробити висновок, що термін митного оформлення вантажів у пунктах пропуску через державний кордон в зоні діяльності Луганської митниці з моменту застосування ПДК скоротився майже на 20%.
       Для більш точного розрахунку економії часу на проведення митних процедур із застосуванням ПДК до кінця січня 2012 року в пунктах пропуску Луганської митниці планується здійснити хронометраж часу.
 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 73 - 81 из 142