Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Прес-релізи
Прес-релізи

Офіційні повідомлення, про результати роботи Луганської митниці Правда забуттю не підлягає...

Печать E-mail
(1 голос)
11.04.2012 р.
        dsc03056.jpg 11 квітня - Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів. Ця пам'ятна дата встановлена за рішенням Організації Об'єднаних Націй в день, коли в 1945 році в'язні концтабору Бухенвальд, дізнавшись про наближення американських військ, підняли збройне повстання.
       Сьогодні в Луганську пройшли урочисті заходи, присвячені цій пам'ятній даті. Представники адміністрації та міської влади здійснили урочисте покладання квітів до Пілону Слави та Могили Невідомого солдата.
        Луганські митники також взяли участь у покладанні квітів до військових меморіалів.
        Приємно те, що серед простуючих вшанувати пам’ять колишніх в’язнів концлагерів поряд з представниками похилого віку крокувало молоде покоління. Це означає, що є наступність поколінь, знання про жахи фашизму і розуміння того, що подібні трагедії не повинні повторитися ніколи.
 

Луганська митниця працює у посиленому режимі

Печать E-mail
(1 голос)
09.04.2012 р.
gerb_dmsu.jpg      Показники роботи Луганської митниці з початку 2012 року говорять про те, що митниця працює у посиленому режимі, виконуючи поставлені Держмитслужбою завдання у повному обсязі.
       Про це, перш за все, свідчить обсяг перерахувань у І кварталі 2012 року податків та зборів до Держбюджету України в сумі майже 726,6 млн. грн.
Показники прогнозних надходжень, доведених Державною митною службою України на І квартал 2012 року в сумі 705,8 млн. грн., Луганською митницею виконані на 102,9%. Перевищення склало майже 20,8 млн. грн.
      У порівнянні з аналогічним періодом 2011 року надходження зросли в 1,6 рази або майже на 279,0 млн. грн.
       Відповідне зростання простежується й щодо показників середньоденних надходжень: з 7,5 млн. грн. до 11,9 млн. грн.
      Традиційно найбільші надходження податків та зборів до Держбюджету України були забезпечені такими підрозділами: м/п «Алчевськ» - 503,7 млн. грн., що становить більш 69,3% в загальних надходженнях митниці; м/п «Луганськ-центральний»  – майже 104,3 млн. грн. (14,4%); м/п «Лисичанськ»  – 59,4 млн. грн. (8,2%); м/п «Сєвєродонецьк»  – 56,0 млн. грн. (7,7%); інші підрозділи митного оформлення митниці забезпечили близько 0,4 відсотка (2,8 млн. грн.).
 

Результати митного контролю за принципом взаємності

Печать E-mail
(1 голос)
05.04.2012 р.
       sotrudnichestvo.jpeg З моменту набрання законної сили Протоколу між Державною митною службою України та Федеральною митною службою Російської Федерації про взаємне визнання окремих результатів митного контролю товарів і транспортних засобів при здійсненні митних операцій при перетині українсько–російського кордону, Луганською митницею вживаються усі заходи щодо проведення обміну оперативною інформацією з суміжною стороною стосовно випадків не визнання документів,  засобів ідентифікації, результатів митного контролю.  Крім того, діє домовленість щодо посилення взаємодії у випадках зростання інтенсивності потоку транспортних засобів.
     Так, згідно Протоколу, кожна зі сторін на основі  взаємності  визнає  результати митного контролю товарів і транспортних засобів, проведеного іншою стороною  і  використовує їх при проведенні митних процеду. Результати такого митного контролю визнаються іншою стороною з урахуванням принципу  достатності  для забезпечення  дотримання  законодавства  держави суміжної сторони
      Про плідну співпрацю та активну взаємодію Луганської митниці та митних органів РФ свідчать цифри. З моменту підписання Протоколу та станом на 01 квітня 2012 року з понад 15 тисяч пропущених через митний кордон партій товару кількість випадків невизнання результатів митного контролю суміжною стороною дорівнює нулю.
        З метою активізації роботи у цьому напрямку керівниками суміжних митних постів постійно проводяться робочі зустрічі, в ході яких обговорюються потенційні шляхи взаємодії, проблемні питання, заходи реагування у разі виникнення нестандартних ситуацій, а також узгоджуються спільні плани заходів, спрямованих на підтримання належної пропускної спроможності пунктів пропуску.
      Така співпраця дозволяє оперативно та професійно вирішувати поставлені задачі, знаходити комбіновані рішення та вчасно реагувати на нестандартні ситуації, що можуть виникнути в процесі роботи як однієї так і іншої сторони.
 

Луганські митники взяли участь в обговоренні питань культури прикордонного контролю в пунктах пропуску через державний кордон України

Печать E-mail
(1 голос)
30.03.2012 р.
     dsc_0088.jpg Луганські митники взяли участь у брифінгу, що відбувся 29 березня 2012 року на базі Луганського прикордонного загону за участю представників Луганської обласної державної адміністрації, Луганського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Луганськ», громадської організації «Союз-кордон» та представників ЗМІ.
      Зокрема обговорювались питання культури прикордонного контролю в пунктах пропуску через державний кордон України, створення позитивного іміджу українських служб, які працюють на кордоні, а також проблемні питания, що dsc_0082.jpg виникають при перетині громадянами державного кордону. Під час проведення заходу працювала телефонна «гаряча лінія».
      Учасники брифінгу відзначили основні пункти пропуску через державний кордон, в яких очікується прибуття значної кількості вболівальників на ЄВРО-2012, такі як «Довжанський» та «Ізварине» для автомобільного сполучення та «Червона Могила» для залізничного сполучення.
      З метою унеможливлення виникнення черг в цих пунктах пропуску через державний кордон передбачено відкриття додаткових смуг руху, залучення людських та технічних резервів для пропуску транспортних засобів, на яких слідують учасники та гості чемпіонату.
 

Культурна спадщина залишилась в Україні

Печать E-mail
(2 голосов)
27.03.2012 р.
      702foto.jpg Як ми знаємо, культурні цінності – це об'єкти матеріальної та духовної культури, що мають художнє, історичне, етнографічне та наукове значення і відповідно до законодавства України підлягають збереженню, відтворенню та охороні.   
   Різноманіття речей, які мають велике значення для громадських і релігійних організацій, науки, культури та мистецтва, вражає. Це і оригінальні художні твори живопису, графіки та скульптури, твори декоративно-прикладного і традиційного dsc02801.jpg народного мистецтва, предмети, пов'язані з історичними подіями музейного значення, старовинні книги, унікальні та рідкісні музичні інструменти, монети та багато іншого. 
      Тому важливість їх для суспільства є очевидною.
     Але ж обізнаність в цьому питанні громадян залишає бажати кращого. 
      Згідно Закону України від 21.09.99 № 1068-XIV переміщення культурних цінностей через митний кордон України здійснюється на піставі свідоцтва встановленого зразка, виданого Державною службою контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України при Міністерстві культури і мистецтв України. Ця служба розглядає клопотання власників культурних цінностей або уповноважених ними осіб, забезпечує проведення державної експертизи культурних цінностей та підставі висновку державної експертизи приймає рішення про можливість або неможливість вивезення культурних цінностей.
 
 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 64 - 72 из 142