Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Прес-релізи
Прес-релізи

Офіційні повідомлення, про результати роботи Луганської митниці День партизанської слави

Печать E-mail
(1 голос)
21.09.2012 р.

             21 вересня 2012 року Луганщина відзначає День партизанської слави. На честь цього дня керівництво  митниці взяло участь  у покладанні  квітів до Пілону Слави, Могили Невідомого солдата.   Такожу церемонії покладання взяли участь заступник голови Луганської облдержадміністрації Анатолій Івченко та заступник голови Луганської облради Юрій Хунов, заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації Олександр Остапенко, голова Луганської обласної ради ветеранів Михайло Гайдуков, представники громадськості - близько 100 осіб.

 

dsc04276.jpg dsc04277.jpg dsc04285.jpg dsc04275.jpg
 

Лікарські препарати можуть стати контрабандою

Печать E-mail
(0 голосов)
20.09.2012 р.

    18.09.2012 року приблизно о 21.30  на митному посту « Довжанський» спільним митно-прикордонним нарядом  була затримана громадянка Росії, яка перетинала  кордон на власному автомобілі «Тойота»   Жінка обрала  спрощену процедуру перетинання-«Зелений коридор»,але серед особистих речей митники виявили 49 пігулок лікарського препарату «Феназепам». Ніяких  дозвільних  документів на право ввозу до України цього медичного препарату громадянка не мала. Річ у тому, що в Росії «Феназепам» вільно  продається   в аптеках та медичних установах ,а в Україні  віднесений до психотропних речовин  і  його  обіг суворо регламентується  законом .І хоча  росіянка  пояснила, що ці пігулки призначені лікарем  і  лише для особистого використання  ,але незнання закону не звільняє від відповідальності. Про  це повинні знати усі, незалежно від  громадянства. Своїми діями   жінка порушила ст..471 Митного кодексу України. Пігулки вилучено .

 

 

Засідання Громадської ради

Печать E-mail
(0 голосов)
20.09.2012 р.

19 вересня 2012 року  В Луганській регіональній торгово-промисловій палаті відбулося засідання Громадської ради при Луганській митниці та Клубу великих платників податків.. Були присутні  представники 15-ти великих  підприємств  Луганської  області, які  здійснюють  зовнішньоекономічну  діяльність. Серед  них - ПрАТ  «Алчевський коксохімічний завод», ПрАТ «Сєвєродонецьке об'єднання« Азот », ПАТ« Луганськтепловоз », ДП« Луганський авіаремонтний завод », ПАТ« Рубіжанський КТК » та інші. Як зазначив т.в.о.  заступника начальника митниці В’ячеслав Барок « Такі зустрічі мають позитивний характер, ми постійно отримуємо заявки на розширення членів Громадської ради та Клубу великих платників податків, намагаємося відповісти на всі питання, які задають учасники засідань.. Сьогодні ми ще раз презентуємо можливості електронного оформлення вантажів,  хочемо донести , що за цим майбутнє і щоб суб'єкти ЗЕД до цього процесу приєднувалися більш активно».Крім того фахівці митниці відповіли на численні питання присутніх стосовно діяльності складів тимчасового зберігання, перевірок на підприємствах, визначення митної вартості та багато інших.

dsc04271.jpg dsc04269.jpg dsc04265.jpg dsc04264.jpg dsc04255.jpg

 

dsc04258.jpg

 

 

контрабанда м'яса

Печать E-mail
(0 голосов)
11.09.2012 р.

       10 вересня 2012  пізно вночі в районі митного поста «Ізварине» спільним митно-прикордонним нарядом був затриманий громадянин України, який на власному автомобілі «УАЗ» намагався поза зоною дії митного поста вивезти до Росії 360 кг . м яса свинини на суму майже 20000 грн. Своїми діями громадянин порушив ч.1 ст.82 Митного кодексу України. Автомобіль( вартість приблизно 10000 грн.) та м’ясо вилучено. Можливо, обираючи  такий пізній час для своїх протиправних дій ,громадянин вважав (помилково), що прикордонники та митники сплять солодким сном. Зараз у нього є можливість  переконатись у протилежному.

 

 

начальник Луганської митниці привітав учнів з 1 вересня

Печать E-mail
(1 голос)
05.09.2012 р.

З метою профорієнтації та популяризації професії митника серед молоді в загальноосвітній школі №1 міста Червонопартизанськ Свердловського району Луганської області   начальник Луганської митниці   Д.В.Пудрик   провів відкритий урок, на якому   розповів чим займаються митники ,про державне значення митної служби, а також звернув увагу на те ,що митниця-це   і джерело наповнення бюджету, і гарантія якості продукції, що надходить з-за кордону. Червонопартизанська школа №1 розташована біля самого кордону, приблизно в 2 кілометрах.

        Тому   не дивно, що учні задали масу запитань начальнику митниці, на які отримали висококваліфіковані відповіді. Через кілька місяців випускникам доведеться визначатися з майбутньою професією і тому порада такий посадової особини як генерал митної служби дуже важлива. На свята зазвичай дарують подарунки, то й Д.В.Пудрик від колективу Луганської митниці подарував учням школи дві   нові шкільні дошки
 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 37 - 45 из 142